Треньорът на Борусия Дортмунд Юрген Клоп се извини на реферите за поведението си при загубата от Наполи с 1:2 късно снощи.
Специалистът бе изгонен, след като реагира бурно в една ситуация, а след мача обяви, че не е постъпил правилно.
"Действията ми при моето изгонване бяха глупави и аз трябва да поема пълната вина за това", заяви Клоп на пресконференцията след мача.
"Аз вече се извиних на екипа ми, както и на рефера. Признавам, че това беше моя грешка. Държах се като маймуна, стигнах твърде далеч".
"Ако трябва да бъда честен, атмосферата между играчите бе доста посредствена. Мисля, че ако не бе червения картон на Вайденфелер и контузията на Хумелс щяхме да постигнем добър резултат".
"Определено това не бе един от най-добрите ни мачове, но нищо не е загубено все още. Знаем, че можем да победим Наполи, ако играем добре. Видя се, че италианците имаха респект към нас, но ние не се придържахме към игровия си план и не бяхме достатъчно агресивни".
"Смятам, че всичко каквото направихме, щеше да е чудесно, ако бяхме взели точка. След почивката вкарахме и нацелихме греда, въпреки че бяхме с 10 души", завърши треньорът на Борусия.
Още спортни новини четете в Gol.bg
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.