BGONAIR Live

Подолски: Няма да ни е лесно в групата!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Лукас, взимай се в крака! От войната насам, не е имало три последователни шампионата, в които Германия не е играла на финал. 2006 и 2010 г. стигнахте само! до трето място. Не играете ли финал, ставате най-слабия германски отбор на всички времена.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Тва може да го каже само поляк, хм.
отговор Сигнализирай
Новини