BGONAIR Live

Обвиниха Бастиан Швайнщайгер в расизъм


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
"В миналото чернокожите хора от африкански произход са били етикетирани като" В миналото?!? Я ги вижте как се държат в Европа и САЩ! Какво минало?!? Те са си натурални и в настоящето!
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
4-те в света ко казая по футбола?
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
Много меко се е изказал. Либерал!
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 16 Не харесвам 0
Както всички знаем расизъм има само и единствено когато тъмен субект се почувства обиден от бял човек, но ако черния обижда, бие, изнасилва и/или убива бял човек това не е расизъм, а извратена либерастка справедливост, заслужаваща похвала и възхита.
отговор Сигнализирай
14
Слънце,въздух и раси
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
здрав и бодър организъм.
отговор Сигнализирай
13
не съм расист
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
но тия в сайта определено са, след като дори вида на животното близко до човека цензурират!!
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 17 Не харесвам 0
Това, че някакъв смехурко е възроптал в социалните мрежи или написал колонка в някакъв вестник, не е повод за новина. Научете се най накрая как се прави сериозна журналистика.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
А питаха ли тея от Кот д,Ивоар дали са се почувствали обидени или как.
отговор Сигнализирай
10
Варненец
преди 4 часа
Харесвам 22 Не харесвам 0
Все едно да каже някой българин Див латиноамерикански футбол. Да, ДИВ е на Бразилия и Аржентина примерно! Всеки нормален човек по света би се гордял да го нарекат че е ДИВ в другия смисъл на думата. Жалки скааапаняци! Нямат си работа и преиначават думата в смисъла в който е употребена.
отговор Сигнализирай
9
Отчаяна
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
безпомощност по география и български език в редколегията! От къде ги взимате тези необразованите, бре?
отговор Сигнализирай
Новини