Клозе донесе победата на Лацио в битката за Рим

Орлите победиха 2:1 във вечното дерби с гол на немеца в 93-ата минута
Обновена: 17 окт 2011 14:58 | 17 окт 2011 09:40, Красимир Ангелов
4

Лацио победи с 2:1 Рома в изключително дерби и сложи край на серията от 5 поредни поражения срещу "вълците".

Символичните гости поведоха още в началото на мача с гол на Пабло Освалдо. След почивката обаче Симон Кяер направи дузпа и бе изгонен от съдията Талиавенто. Ернанес изравни от бялата точка.

После Лацио тотално доминираше, но пропусна една дузина положения. На два пъти гредите спасяваха Стекеленбург след удари на Клозе и Сисе. За да се стигне до третата минута на добавеното време, когато Мирослав Клозе донесе победата на Лацио.