Бразилия надви Сърбия. Продължава в Мондиала

Отборът е лидер с актив от 7 точки в Група "Е"
Обновена: 28 юни 2018 07:04 | 27 юни 2018 22:58, Петя Славова
57

Бразилия спечели Група "Е" и се класира за директните елиминации на Мондиала в Русия, след като надви Сърбия с 2:0 в последната си среща от груповата фаза.

"Селесао"отново не впечатли кой знае колко с представянето си, но като цяло не се наложи да чака до последния момент, за да стигне до успеха.

Паулиньо вкара първото попадение в срещата в 36-ата минута и по този начин даде аванс на родината си, а в 67-ата минута Тиаго Силва оформи крайния резултат.

След този мач Бразилия е лидер с актив от 7 точки, а сърбите финишират като 3-и в групата с 3 точки и отпадат от турнира.

В другия мач от групата Швейцария и Коста Рика не излъчиха победител и мача приключи 2:2.