Гришо размаза Нишиока в Рим - 6:1, 6:0

На 1/8-финалите Димитров ще се изправи срещу Яник Синер
16 сеп 2020 20:31, Красимир Ангелов
16

Григор Димитров се класира за 1/8-финалите на Мастърс турнира в Рим след убедителна победа над японеца Йошихито Нишиока с 6:1, 6:0.

Първата ни ракета напомни за най-добрите си дни на корта като показа много прецизна и разнообразна игра, с която не остави никакви шансове на своя опонент и спечели мача само за 56 минути игра.

По този начин първата ни ракета продължи силното си представяне в италианската столица и все още няма загубен сет от началото на турнира.

На 1/8-финалите Димитров ще се изправи срещу Яник Синер, който днес записа драматична победа над Стефанос Циципас.