Русия отнесе България с 1:0 в прителски двубой

Във вторник националите ни изправатя срещу Франция
5 юни 2021 20:29, Екип на Dnes.bg
56

Националният отбор на Русия победи България с 1:0 в прителски двубой, който бе игран в Москва.

Сборная бе по-добрият отбор през по-голямата част от двубоя, владееше повече топката, създаде повече положения и само добрите намеси на Иван Караджов и Георги Георгиев, както и добрата игра в защита, запазиха загубата в този минимален вид.

Единственото попадение в мача падна 84-тата минута от дузпа, а автор на гола стана Александър Соболев.

Във вторник националният отбор на България ще се изправи срещу световния шампион Франция в последната контрола за двата тима преди старта на Европейското първенство.

чалга гюбекчии преди 2 години
Бати смешниците.Българите са най-велики,най- патриоти и най- можещи...но на масата лапайки пържени кюфтета
19
0

1

Стига СССР пропаганд преди 2 години
Отнасяне с 1:0 с дузпа си е чиста комунистическа пропаганда да си кланяме главите пред "великая сбирщайн". Моля подбирайте си заглавията, не сме ***.
18
0

1

Анонимен преди 2 години
До ТреньорНямаме защитник отдясно и руснаите пропиляха много положения от там.
17
1

4

Треньор преди 2 години
А игра ли "българинът" Сесиньо ? Ако не е играл Сесиньо, затова сме паднали!
16
0

7

IQ 3.14 преди 2 години
само русия и фк леефски "отнасят" с измислени наказателни удари и с дитрамби по медиите. може би не е съвпадение, наколенките на спортните джурмаляси може да са същия модел
15
7

12

русофоб западняк преди 2 години
За Блaтная това ще си остане единствена победа, да бие едвам с 1:0 третокласния сбирщoк наречен българckи национален отбор
14
1

2

До 4 тигъра ??? Във националите ни изправатя срещу Франция. ??______________________________\\\_____________________ понеже в синтакса, а и семантиката има много грешки опитвам превод на български -________ значи 5:0
13
0

14

Пpocтотията е отнесла нЪpkoманите от тиxина!!!
12
4

5

слаби футболисти и слаб национален отбор, но пък имат скъпи телефони коли и дрехи - материални и невежи съществаСАЩ 94! ЗавинагиДанчо ЛеЧковТрифон ИвановКраси БалъковХристо СтоичковНаско СираковКирякови всички други..
11
3

20

Какво отнасяне, една много, много спорна дузпа, спомогната от нескопосано действие на великия Вальо Антов.
10
5

8

Нали не сте пропуснали една нула след единицата на Русия? Те и на волейбол ще ни ударят с поне 10 точки разлика в поне един от геймовете.
9
0

18

Жо преди 2 години
Нашите бяха "паркирали рейса" пред вратата, а напред- каквото стане...
8
2

31

Едно на нула не е отнасящ резултат. И двата отбора са трагедия. Ама русофилския днес може да напише всичко!

Младияпремиерсхарема преди 2 години
Спорт без акъл и без физически да си примерно като Надал,Антъни Джошуа,Кристиано Роналдо, Петър Стойчев и тнт няма как да очакваш резултати
5
9

6

Ще е така докато всички 20 30 ритнитопковци не бъдат махнати и не се сложат 30 40 годишни непрофесиоални ритнитопковци с други професии и не се направи от тях отбор, с татуирани ,чалгари,връзкари , като Десподов,Вуцов,Антов,Вутов,Божиков,Михайлов, и тнт ще е така винаги, вземете 10 огромни , ядрени физици, лютиери, композитори,художници и тнт и ги преквалифицирайте в ритнитопковци и ще станем световни шампиони .Французите всичи са като Антъин Джошуа физически
4
4

6

тигъра преди 2 години
??? Във вторник националите ни изправатя срещу Франция. ???
3
6

13

Докато ,не се появи мързел ,като Бербатов ,да бележи ,и Гуардиола да е треньор -все тая !!!И заека тича ,но ,не в футболист !Само с препускане -не става !
2
28

20

Русофил преди 2 години
Браво на руснаците, много се радвам как ви опукаха.
1
4

13

В защита бяха добре, но напред много зле. По десния фланк също имаше опасни атаки на Русия. Отзад са много добре и каквото спасят , но трябва да тренират напред бързи контри както ЦСКА срещу Барселона.