Волейболните "лъвове" тръгнаха ударно, разбиха домакините с 3:0

Записахме победа в дебюта на Олимпиадата
Обновена: 29 юли 2012 13:12 | 29 юли 2012 13:12,
107
Българите постигнаха победа в дебюта си на Олимпиадата. Снимки: Reuters

Волейболните "лъвове" на България разбиха с 3:0 гейма Великобритания и започнаха победно Олимпийското си участие. Срещата бе от група "А" на турнира в Лондон.

Българите без проблеми пометоха домакините и не срещнаха никакви затруднения за чистата си победа. Първите два гейма нашите допуснаха британците да им отбележат съответно 18 и 20 точки.

Домакините се опънаха на родните ни национали единствено в третата част, но добрата концентрация ни позволи да затворим гейма с 26:24 и с това да запишем категоричен успех.

Във втория кръг България  излиза срещу Полша, а Великобритания среща Австралия. Двубоят на "лъвовете" е във вторник от 13,30 часа българско време.