Волейболните "лъвове" тръгнаха ударно, разбиха домакините с 3:0

Записахме победа в дебюта на Олимпиадата
Обновена: 29 юли 2012 13:12 | 29 юли 2012 13:12,
107
Българите постигнаха победа в дебюта си на Олимпиадата. Снимки: Reuters

Волейболните "лъвове" на България разбиха с 3:0 гейма Великобритания и започнаха победно Олимпийското си участие. Срещата бе от група "А" на турнира в Лондон.

Българите без проблеми пометоха домакините и не срещнаха никакви затруднения за чистата си победа. Първите два гейма нашите допуснаха британците да им отбележат съответно 18 и 20 точки.

Домакините се опънаха на родните ни национали единствено в третата част, но добрата концентрация ни позволи да затворим гейма с 26:24 и с това да запишем категоричен успех.

Във втория кръг България  излиза срещу Полша, а Великобритания среща Австралия. Двубоят на "лъвовете" е във вторник от 13,30 часа българско време.

### преди 11 години
Спрете да обръщате внимание на ***,които само плюят!!!Това са жалки провокатори,които за нищо не стават!БРАВО,БРАВО,БРАВО!!!Нека нашите мачкат,пък тази малка незначителна пасмина си плюе!!! БЪЛГАРИ,ЮНАЦИ!!!
34
5

10

до 46 преди 11 години
кои тук е срещу българия бе инд*ец. всички сме за българия но е факт че с тази игра отбори като полша, русия, щатите ... ще ни бият когато си поискат и където си поискат, и всичко това заради БФВ дето провали отбора само и само да не изпусне кокала
33
6

9

Защото има ***,които се радват,когато България губи и искат да губи,за да плюят,иначе не могат.
32
6

9

Ето защо край казана на българите в АДА няма дявол!!! ***!***!Защо не сме единни бе, ***????
31
3

5

Хаха, нека все такива слаби мачове да играем и да бием с 3:0.
30
12

8

Вълев преди 11 години
Това беше най-слабият мач които изиграха нашите пишман волейболисти в последните 20 години и това ще е последната победа на тази олимпиада
29
7

6

Стига си ревал бе, биеме 3:0 ,той реве. Много добре играят и все по-добре играят. Днес дори не играха на 100%,а лежерно и пак бяха класи на англичаните. Да не би срещу Германия на квалификацията, която ни биха да играхме по-добре??? Какво беше виновна тогава федерацията ,че ни изхвърлиха германците от Олимпиадата? И после Федерацията осигури допълнителна квалификация.
28
2

6

Давайте ЛЪВОВЕ!С вас сме,целият останал народ в България!СМАЖЕТЕ ГИ!
27
6

5

sk преди 11 години
просто ми става тъжно като гледам как играем. нищо не става от този отбор благодарение на федерацията ни разбира се.
26
3

11

Някой тук май се радва,когато България пада и иска да пада. Що за *** е това?

8

Мачът с Франция бил най-добрия - тия Франция са тотални анонимници. Ти значи не гледаш Волейбол от повече от година. Ние биехме Аржентина, ти ми говориш за Франция. Луд ли си? Франция са никои във волейбола. А пък от другите никаквици паднахме точно на квалификацията. Та за мача с Франция и Пакистан, трябваше още 1 квалификация да се осигури. Иначе Германците ни бяха изхвърлили от Олимпиадата.