Двата отбора ще преиграват срещата си за ФА Къп, след като завършиха 2:2
27 яну 2013 19:22, Георги Пешев
0
Играчите на Брентфорд бяха близо до сензацията. Снимка: Ройтерс

Челси и Брентфорд си врътнаха 2:2 за ФА Къп и ще преиграват срещата си от четвъртия кръг на турнира на "Стамфорд бридж".

В герой за "сините" от Лондон се превърна Фернандо Торес, който вкара изравнителен гол седем минути преди края на срещата и спести на Челси срамно отпадане от надпреварата и сдаване на трофея. Другото попадение за гостите реализира Оскар.

Точни за домакините, които повеждаха на два пъти в резултата и се състезават в Лига 1, бяха Марчело Трота и Форестър от дузпа.

Челси изигра плахо и слабо първо полувреме, в което тотално разочарова и заслужено изоставаше в резултата.

През втората част обаче играчите на Рафа Бенитес вдигнаха оборотите и успяха да изравнят на два пъти и да се спасят от голям срам.

Футболистите на Брентфорд заслужават само отлични думи за представянето си в този мач и ако бяха малко по-настоятелни можеха да стигнат и до победата.