Божинов изригна с два гола и асистенция за Партизан

"Малкото коте" във вихъра си, отборът му бие с 4:0
Обновена: 10 апр 2016 21:17 | 10 апр 2016 21:14, Красимир Ангелов
15
Снимка: Булфото

Головата машина на Партизан Валери Божинов напомни за себе си, след като вкара два гола при успеха с 4:0 над Младост Лучани в среща от 29-ия кръг на сръбската Първа лига.

Така родният голмайстор вече има 15 попадения за "гробарите" през този сезон и заема второто място при голмайсторите.

Божо първо даде аванс на тима си в 4-ата минута след гол от дузпа, а секунди преди края на първото полувреме бе намерен отлично на задната греда и без проблеми удвои аванса на тима си.

Илич също записа два гола, като успя да ги вкара в 57-ата и 73-ата минути, като той получи асистенция от Божинов за първото си попадение.

Българинът бе заменен в 69-ата минута и публиката го изпрати с овации.