Ботев (Пд) с първа победа при новия си наставник

Пловдивчани се наложиха с 3:2 над ЦСКА 1948
13 мар 2021 16:58, Анисия Иванова
3
Снимка: ПФК Ботев Пловдив

Пловдивският Ботев записа първа победа при новия си наставник Азрудин Валентич, след като в мач от 21-ия кръг на футболното ни първенство се наложи с 3:2 над ЦСКА 1948. Така "жълто-черните" спряха негативната серия от 10 поредни шампионатни мача без победа.

В 16-ата минута Конате изведе домакините от Пловдив напред, след като премина през няколко футболисти на "червените". Атанас Илиев в 29-ата минута удвои с поредния си гол с "жълто-черната" фланелка.

В 68-ата минута Галин Иванов върна един гол за ЦСКА 1948. 20 минути по-късно обаче Атанас Илиев отбеляза втория си гол в срещата и направи резултата 3:1.

В петата минута на добавеното време Ангел Бастунов оформи крайното 3:2.