Черно море на върха след луд мач срещу Ботев Пловдив

"Моряците" с драматичен обрат в последните минути
19 авг 2022 23:12, Александър Попов
17

Черно море и Ботев (Пловдив) изиграха луд мач с цели седем гола и инфарктни последни минути. Моряците удариха своите домакини с 4:3 в Коматево, макар развоят да не предвещаваше подобен резултат.

На три пъти Ботев повеждаше в резултата, а моряците изравняваха, след което автогол на Точукву Ннади прати трите точки към Варна.

Антоан Бароан откри в 8-ата минута, но десет минути по-късно Закария Беншаа изравни. Бароан вкара втори гол в 41-ата минута и даде отново преднина на "канарчетата".

През второто полувреме имаше бърза размяна на голове. Матеус Клементе изравни в 63-ата минута, а Рой Херман отново даде аванс на Ботев в 67-ата минута.

Появилият се от резервната скамейка Матиас Курьор за трети път изравни две минути преди края на редовното време, а автогол на Точукву Ннади в продължението направи пълен обрата за гостите от Варна.

17
5
0

2

Тенгри кан преди 1 година
Точукву Ннади.... Абе виж ли е още тоя пич? Но, да ви каа, голем ботевист! Голем, казвам ви! Преди няколко милиона години си говорихме с него в Сахара (тогава още не бе пустиня и Точукву ядеши банана);)))
4
5

9

чичо Кърле преди 1 година
до 12-"ЛУД, ЛУД МАЧ" - ЛУДИ СА ТЕЯ ДЕТО ХОДЯТ ДА СИ ДАВАТ ПАРИТЕ ДА ГИ ГЛЕДАТ. ВЪВ БГ ФУТБОЛ НЯМА ОТ 30 ГОДИНИ.