Крумовград взе скалпа и на Локо Пловдив

Новакът записа пета поредна победа
3

Новакът Крумовград постигна пета поредна победа във футболната Първа лига, след като победи категорично с 3:1 Локомотив (Пловдив) като домакин в среща от 23-ия кръг на шампионата.

Серкан Юсеин даде аванс на своя тим в 54-ата минута, а между 76-ата и 80-ата минута Джуниет Али и Александър Колев подпечатаха успеха Крумовград с още две попадения. "Черно-белите" завършиха мача с човек по-малко, след като влезлият като резерва през втората част Владимир Медвед си изкара два жълти картона и бе изгонен от игра в 85-ата минута, а във втората минута от добавеното време на срещата Мичи Нтело реализира почетното попадение за "смърфовете".

С успеха играчите на Станислав Генчев вече имат актив от 33 точки и временно изпревариха Арда (Кърджали) и Ботев (Пловдив), като заемат седмата позиция в класирането. Локомотив остава на пето място с 41 точки в актива си.