Невероятно, но факт. Колкото и да ни се струваше невъзможно, Парис Хилтън вече е зад решетките.
Богатата наследница прекара първия си ден в затвора в понеделник, след като в неделя вечерта влезе в изправителното заведение, за да излежи 23-дневната си присъда за каране без книжка в нетрезво състояние.
26-годишната знаменитост се появи в Окръжния затвор на Лос Анджелис (специално крило, предназначено за лишени от свобода със специален обществен статут) късно вечерта. Началото на затворническия живот на Парис е с час 23.38 часа в неделя, 3 юни. Затворническият й номер е 9818783.
Парис влезе в затвора веднага, след като се появи на филмовите награди на MTV. Осъдената блондинка първо се прибра до къщата на родителите си, след което се отправи към изправителната институция.
Майка й и сестра й, не по-малко известната купонджийка Ники Хилтън, я придружиха до сградата с решетките. Крайният срок за доброволното й явяване в заведението за лишаване от свобода бе 5 юни.
Неочакваното влизане и късният час са целели да бъдат избегнати папараците, твърди известният светски портал Tmz.com, който пръв съобщи и пусна видео за “предаването” на Парис.
”През последните седмици имах доста време за размисъл и осъзнах, че съм направила някои грешки”, споделя Парис в специално изявление.
Най-важната затворничка в света в момента е настанена в женското отделение Линууд, където ще излежава наказанието си през следващите три седмици.
Парис ще бъде сама в килия, като ще има право да използва самостоятелен душ, да говори по стационарен телефон и да гледа по няколко часа телевизия на ден в общия затворнически салон.
Затворничката няма да се ползва от никакви привилегии или специално обслужване, като пръскане за тен, маникюр или козметичка.
Пътят към затвора
Отпадналата от училище и незавършила гимназия Парис започва работа като модел в модната агенция на милиардера Доналд Тръмп през 2002 г. Тя и сестра й Ники стават известни като парти-момичетата на Холивуд.
През 2003 г. обаче идва звездният миг на Парис. Гаджето й Рик Соломон пуска по интернет видео със секс между него и Парис. Лентата става супер теглена, а скандалът превръща русокосата дива в истинска звезда.
Хилтън твърдеше, че е унижена и опустошена от постъпката и създалата се ситуация. Скептични медийни наблюдатели обаче не проспуснаха да отбележат факта, че секс компроматът изтече броени дни преди да стартира нейното телевизионно шоу "The Simple Life". С една дума – каква по-добра рекламна кампания от секс филм.
Според някои твърдения Парис дори е получила 400 000 долара като дял от продажбите на секс видеото на DVD и интернет печалбите.
Наследницата обаче твърдо отрича, че е получила подобни пари, като твърди, че дори не е гледала въпросното видео.
Наследницата обаче твърдо отрича, че е получила подобни пари, като твърди, че дори не е гледала въпросното видео.
Освен кариера (доста скандална понякога) на активна светска дама, Парис се снима и в няколко поддържащи роли във филми като “Къща от восък” и “Девет живота”.
Миналата година “надарената” с много таланти блондинка издаде и музикален албум, наречен “Paris”, който стигна до номер 6 в класациите в САЩ.
Миналата година “надарената” с много таланти блондинка издаде и музикален албум, наречен “Paris”, който стигна до номер 6 в класациите в САЩ.
В личния си живот Парис бе сгодена за модела Джейсън Шоу и наследника на корабострoителната фамилия и неин съименик Парис Лацис. И двете връзки обаче свършиха с раздяла.
Парис бе близка и с още един корабен милионер, също грък, Ставрос Ниархос.
Тя успя да се сближи и с Бритни Спиърс, точно след развода на певицата в края на миналата година.
Случайно или не, малко след приятелството си с Парис, Бритни изпадна в ужасна лична криза и получи силно психологическо разстройство.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Парис бе близка и с още един корабен милионер, също грък, Ставрос Ниархос.
Тя успя да се сближи и с Бритни Спиърс, точно след развода на певицата в края на миналата година.
Случайно или не, малко след приятелството си с Парис, Бритни изпадна в ужасна лична криза и получи силно психологическо разстройство.

S&P 500 записа нов рекорд в очакване на отварянето на Ормузкия проток
Кадър на деня за 7 август
Кредитите у нас нараснаха с повече от 16% за година до близо 66 млрд. евро в края на юни
Апелативният съд не позволи на Тръмп да строи новата бална зала в Белия дом
Проучване: Дълговата тежест за германските доставчици на авточасти расте
Анализатор: За Тръмп ще е по-лесно да прехвърли войната срещу Иран на следващия президент
Кои 6 семена са най-добрият съюзник на сърцето?
Green Day пусна денонощен канал в YouTube
Затягат контрола по плажовете в Халкидики, има арести
Късна емисия
Турция внедри AI система за откриване на терористични организации
Хитър трик, който ще накара чайките да стоят далеч от храната ви
Веласкес разкри защо Левски бие всички наред
Косич: Можехме да вземем точка от Левски
Левски повали Локо с крошета в началото и края
Левски – Локомотив Пловдив 2:0
Родри иска в Барса: Реал се нацупи и няма да търси халф
Кими Антонели върти любов със секси маце на Сардиния + СНИМКИ
Таро карта за 8 август, събота - Седмица пентакли
Дневен хороскоп за 8 август, събота
Положителни промени за 3 зодии, благодарение на Венера
3 зодии с финансов успех в седмицата 10 - 16 август
Защо драстичните диети не работят при жените
10 неща, които елегантните дами не носят през лятото
Топлинен удар и дехидратация при кърмачета: какво трябва да знаят родителите
Кървене след секс – трябва ли да се притесняваме?
Почти половината бебета по света са изключително кърмени през първите шест месеца
Как се променят костите с напредване на възрастта?
Десет пострадали с тротинетки потърсиха помощ в „Пирогов“ само за денонощие
Най-честите грешки, които правим при използването на слънцезащита
Двоен ръст на чревните инфекции за седмица във Варненско
Вечерен крос ще се проведе тази събота в Морската градина на Варна
Тази събота: откриват ловния сезон за пернат дивеч
ФК Девня гостува на Атлетик (Провадия) за Аматьорската купа
Национална мрежа за децата: Саморазправата не е правосъдие след случая с „ловци на педофили“
Близо 30 000 фиша и 3000 акта написа КАТ за седмица