Уругвай отнесе Сборная с 3:0 и са първи в група "А"

Русия игра с човек по-малко, Смолников получи червен картон
Обновена: 25 юни 2018 19:13 | 25 юни 2018 19:05, Анисия Иванова
168

Уругвай победи Русия с 3:0 в двубой от група А на световното първенство по футбол, игран на стадион "Самара Арена".

Двукратният световен шампион откри резултата в десетата минута чрез Луис Суарес, който се разписа от пряк свободен удар. В средата на първата част пък Денис Черишев отклони тупалката на Диего Лаксалт в собствената си врата.

Задачата пред Сборная стана непосилна десетина минути преди почивката, когато Игор Смолников получи червен картон след две сравнително бързи нарушения. През втората част южноамериканците контролираха мача и авансът им не беше застрашен, а в 90-ата минута Кавани оформи крайния резултат.

Уругвай завърши на върха в групата с пълен актив от 9 точки и нито един допуснат гол, докато руснаците.

sperko преди 5 години
Моля, променете си манталитета. Само тогава ще можем на някое следващо световно да подкрепяме България, а не отбор от Южна Америка!

извън кръчмата преди 5 години
Вижте сега искам да кажа нещо не махленско и не от кръчмата.Русия загуби този мач,но май спечели света с това първенство.Вижте стадионите ,вижте организацията ,вижте новите летища и ЖП линии,вижте им хотелите и ресторантите .Прочетете какво пишат тия вестници на Запад,които само до преди 3 седмици плюеха Русия като ...за световно!Прочетете мненията на тези чужденци,които са отишли да гледат мачовете!А някои нека да си приказват колко е изостанала Русия,че рашъните за нищо не стават и т.н.!
53
4

9

Hafen die Wahrheit преди 5 години
а пък ФАЩ дори не стигнаха до финалитеха хаСтига с този САЩ! Ама верно много ви е комплексирал
52
7

5

Божеее!Що болни джендърски мозъци у тая държава?!Има Божеее ...:-) :-)

8

Браво на руснаците. Макар и да загубиха, го направиха с чест и достойнство,каквито на Запад джендърите няматЕ то само остана да иззуят гащите!
49
4

10

Успокойте се бе, хора, каква е тая диващина от вас. И на мен Уругвай са ми фаворити, ама вие се излагате с коментарите си.
48
2

8

Паскал преди 5 години
Невероятен Луис Суарес, Уругвай на финал, време е вече за трета световна титла!

5

Браво на руснаците. Макар и да загубиха, го направиха с чест и достойнство,каквито на Запад джендърите нямат.
45
6

13

турчин от Германия преди 5 години
Във футбола също има дискриминация ! Много е лошо когато домакини се класират на световното без да участват във квалификациите ! Сборная вероятно отне мястото на някой друг по-кадърен и способен отбол ,който можеше да бъде сега на световното ! Не ,че подценявам руския футбол , но съм против домакини да имат право да се класират за световното без да са минали през квалификациите ,без значение дали са руснаци, германци и др.! Като са домакини да си гледат домакинската работа !
44
4

13

ПОТРОШИХА ИМ КОКАЛАЦИТЕ НА РУСКИТЕ НЕКАДЪРНИ НЕУДАЧНИЦИ!!
43
5

12

РУСНАЦИТЕ РАЗБИРАТ САМО ОТ БОЙ И ГЛАД ОТ БОЙ И ГЛАД БОЙ И ГЛАД!БОЙ И ГЛАД ДОКАТО МЪРДА БОЙ И ГЛАД!!!
42
1

9

Mr.STARBUCKS преди 5 години
Путин.Хокеист, каратист.....еееее де да беше днес и футболист.
41
4

12

РУСНАЦИТЕ СА ПЪЛНИ НЕУДАЧНИЦИ !!! ТО САМО СЪС СТИМУЛАНТИ И ПОДКУПЕНИ СЪДИЙ НЕ СТАВА ЗА ФУТБОЛА Е НУЖЕН И ТАЛАНТ!
40
4

9

football's comi преди 5 години
Mного се изложиха!Срещу Испания и особено срещу Португалия не ги виждам изобщо.Ядосаната, няма как Русия в този състав да е Световен шампион, бъди реалистка! Ако беше фигурно пързаляне, по-имат шанс. :) Футболът май е решил да се връща в къщи това първенство, виж играта на Англия...