Уругвай отнесе Сборная с 3:0 и са първи в група "А"

Русия игра с човек по-малко, Смолников получи червен картон
Обновена: 25 юни 2018 19:13 | 25 юни 2018 19:05, Анисия Иванова
168

Уругвай победи Русия с 3:0 в двубой от група А на световното първенство по футбол, игран на стадион "Самара Арена".

Двукратният световен шампион откри резултата в десетата минута чрез Луис Суарес, който се разписа от пряк свободен удар. В средата на първата част пък Денис Черишев отклони тупалката на Диего Лаксалт в собствената си врата.

Задачата пред Сборная стана непосилна десетина минути преди почивката, когато Игор Смолников получи червен картон след две сравнително бързи нарушения. През втората част южноамериканците контролираха мача и авансът им не беше застрашен, а в 90-ата минута Кавани оформи крайния резултат.

Уругвай завърши на върха в групата с пълен актив от 9 точки и нито един допуснат гол, докато руснаците.

Как премина мачът по минути - четете в Gol.bg

168
37
3

8

Hafen die Wahrheit преди 5 години
Защо толкова го политизирате този футбол, това е само игра.И аз щях да ви питам вас мАрзилками след мача Аржентина - Хърватска, където не само го политизирате ами го избихте на патриотизъм!
36
3

13

Жо преди 5 години
ТОЗИ ПЪТ руснаците не играха с камилари с *** и ги видяхме какво могат.

16

ИЗОБЩО ВЛЕЗНАХА В ТОВА СВЕТОВНО КАТО ДОМАКИН!!ПОСЛЕ С НАГАЖДАНЕ БЯХА В НАЙ-СЛАБАТА ГРУПА СЪС ДВА СУПЕР СЛАБИ ОТБОРА КАТО ЕГИПЕТ ДЕТО ОТ 28 ГОДИНИ НЕ Е БИЛ НА СВЕТОВНО И Е СЪС НАЙ-СТАРИЯ ФУТБОЛИСТ ИГРАЛ НЯКОГА НА СВЕТОВНО ВРАТАРЯ ИМ ЩОТО НЯМАТ КАДРИ! И АРАБИЯТА ДЕТО ФУТБОЛ ПРИ ТЯХ Е САМО ЗА ЗАБАВЛЕНИЕ ЩОТО СИ ИМАТ ПЕТРОЛ И ФУТБОЛА Е НЕЩО СТРАНИЧНО!РУСИЯ НЕ СТАВА ЗА НИЩО!
33
4

13

бах ги у мамата преди 5 години
Тези от някакви си уругвайци губят с 3 гола ,а представям си какъв хумор и сатира ще бъдат срещу испанците или португалците !
32
5

7

А бе САЩ в коя група играят на Световното, че нещо ги изгубих... Щото Панама я намерих, ама тях не можах...Е как Германия играе в група "F" и в последният си мач би Швеция, защото играха до последно!
31
6

2

bataliona se stroqwa преди 5 години
Руснаците предават мачовете без пари нашите само искат пари абе нали сме братокии
30
7

10

Сборная отборная преди 5 години
другият път ще яде тоягата от Испания или Португалия и ще отиде на почивка в Крьiм от там да гледа световното по телевизора !
29
7

11

Кавани накрая му стана жал и нарочно пропускаше, това ако беха Хърватите щеха да ги изплющят с 10:0 те не са милостиви
28
5

3

tire преди 5 години
Хах два кръга стигат им толкова те са по зле и от нас като футбол само дето стадионите им са добри а тука се карат с тире дали е или без смех
27
9

9

Чичо Сам преди 5 години
Рашъ е слаба, рашъ е нещастна построи стадионите с кръвта на руския народ, Чичо Сам ще помогне на бедните рашки, но те трябва да са благодарни и да боготворят Америка, ох колко се радвам, че урусите издумтяха т ъ п а т а ръшка к р а ту н а, хахахахаха
26
3

13

Добре че ги уредиха в най-леката група, ако беха в някоя друга даже немаше и да прескочат
25
2

13

Той треньора на Рашките си извади най-добрия футболисти и пусна защитник на негово място, уплаши се че Уругвай може да ги качат на 6-7 на 0 и да стане резила пълен
24
10

7

А бе САЩ в коя група играят на Световното, че нещо ги изгубих... Щото Панама я намерих, ама тях не можах...
23
3

11

По принцип руснаците не са умни защото пият алкохол още от малки а той уврежда мозъка. Цялата пропаднала работа идва от това комунистическо наследство. По царско време е било друго. Имало е царски контрол върху производството и са се издавали специални лицензи на производителите.За всичко е виновен немският агент Ленин.
22
5

11

Тук все още ли има наивници, които си мислят, че рАссия може да направи нещо срещу Испания например?!Много неориентирани ще трябва да са!Да се молят Португалия да не ги "изкърти" с 5-6 гола!
21
7

11

намериха си майстора преди 5 години
Уругвайците не са саудитци от пустинята !Ще я видим тая Сборная срещу Испания или Портакалия !