Юнайтед отново се изложи на Олд Трафорд

Суонзи изхвърли "Червените дяволи" от турнира за Купата на Англия след победа с 2:1
Обновена: 5 яну 2014 20:42 | 5 яну 2014 20:32,
3

Манчестър Юнайтед разочарова за пореден път през този сезон феновете на своя стадион "Олд Трафорд" след като загуби с 1:2 от Суонзи и отпадна от турнира за Купата на Англия.

Гостите спечелиха победата с драматичен гол в 90-та минута на Вилфред Бони. До него обаче се стигна след като малко по-рано влезлият като резерва Фабио си изкара ненужен червен картон с безумно влизане срещу съперник.

Преди това "Червените дяволи" имаха инициативата. Те имаха малшанса да допуснат ранен гол в 11-та минута, когато Уейн Раутлидж откри резултата с техничен прехвърлящ удар над Андрес Линдегар. Почти веднага обаче Хавиер Ернандес изравни с хубав удар от воле след центриране на Алекс Бютнер.

Също както и срещу Тотнъм тимът на Дейвид Мойс доминираше, но така и не създаде чисти голови положения и накрая това му костваше загубата.