Ацтеките биха с 1:0, след като реферът им отмени два редовни гола
Обновена: 13 юни 2014 21:33 | 13 юни 2014 21:12, Анисия Иванова
1
Мексико-Камерун. Снимка БТА
Мексико увеличи шансовете си да се класира за 1/8финалие на световното първенство, след като победи Камерун с 1:0 във втория мач от група А и вече има 3 точки.

Ацтеките успяха да направят това, въпреки съдийството, след като две техни гола през първото полувреме бяха отменени заради несъществуващи засади.

Като цяло тимът от Северна Америка заслужено спечели, след като доминираше през по-голямата част от двубоя и остана без загуба от африкански съперник – 2 победи и 2 равенства.

Мачът се игра под проливен дъжд, а Хавиер Ернандес очаквано остана на пейката за Мексико, като вместо него започна Орибе Пералта. Фолкер Финке пък пусна очакван състав на Камерун, залагайки на опитни играчи.

Мачът се игра под проливен дъжд, а Хавиер Ернандес очаквано остана на пейката за Мексико,
 като вместо него започна Орибе Пералта. Фолкер Финке пък пусна очакван състав на Камерун, залагайки на опитни играчи.

Мексико увеличи шансовете си да се класира за 1/8 финалите на световното първенство, след като победи Камерун с 1:0 във втория мач от група А и вече има 3 точки.

Ацтеките успяха да направят това, въпреки съдийството, след като два техни гола през първото полувреме бяха отменени заради несъществуващи засади.

Като цяло тимът от Северна Америка заслужено спечели, след като доминираше през по-голямата част от двубоя и остана без загуба от африканския си съперник – 2 победи и 2 равенства.