ЦСКА докосва финал за Купата след 2:0 над Славия

Автогол и дузпа донесоха победата на "червените" в Овча купел
12 апр 2022 21:26, Красимир Ангелов
5

ЦСКА удари с 2:0 Славия на "Овча купел" в първи двубой от полуфиналите за Купата на България.

"Армейците" дръпнаха в резултата след автогол на Гьоко Зайков. Бившият защитник на Левски прати топката в собствената си врата в 22-ата минута. Иван Турицов пък вкара дузпа в 90-ата минута.

Така ЦСКА взе комфортен аванс преди срещата реванш след седмица на "Армията".

Доста неприятен инцидент сътвориха феновете на "червените" в 64-ата минута, когато съдията Никола Попов прекъсна за пет минути мача заради хвърлени факли и счупени седалки на терена.

Утре е другата полуфинална среща между Лудогорец и Левски.