IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Неприязън: Кейт настръхвала, когато чуе името на Меган Маркъл

Двете имали почти нулева комуникация

Неприязън: Кейт настръхвала, когато чуе името на Меган Маркъл

Принцеса Кейт Мидълтън има очевидна интуитивна реакция, когато чуе името на Меган Маркъл.

41-годишната принцеса на Уелс „шеговито потреперва“, когато се спомене нещо за съпругата на принц Хари. Това се твърди в новата книга Endgame от автора Омид Скоби. Кралският експерт също така отбелязва, че Кейт и Меган са имали почти нулева директна комуникация от 2019 година насам. Те обаче са спазвали кралския протокол и са си разменяли любезности през годините.

Според книгата на Скоби, на хоризонта не се вижда възможност за помирение, когато става въпрос за отношенията между Кейт и Меган. Принцесата на Уелс също не изпитва желание да подобри връзката си с принц Хари.

Въпреки че изглеждаше, че Кейт и Меган са създали близко приятелство още след запознанството си през 2017 година, слуховете за разрив между двете започнаха да се въртят още на следващата година.

Говореше се, че на сватбата на Меган и Хари през 2018 година, пробването на роклята на принцеса Шарлот се провалило в последния момент. Според разпространените слухове, принцесата на Уелс напуснала гардеробната разплакана. По време на интервюто си пред Опра Уинфри през 2021 година обаче, Маркъл разкри, че ситуацията всъщност е била съвсем различна – тя е била разплаканата.

Цялата статия можете да прочетете в Тialoto.bg

Източник: Tialoto.bg

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата