BGONAIR Live

Полицаите искат по-големи заплати и социални придобивки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
ман
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Да си съкратат,да ама,......нюню...*** е малко,вождове-болллл,те това е баце,трява да се махат вождове,а ..тва нема да стане ;)
отговор Сигнализирай
24
bai KONURRR
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Стоянов...mnogo si prav...po..princip....kaji..NA PRAKTIKA.. kak 6te stane..
отговор Сигнализирай
23
Светлана
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Галентин Грозев вчера по една телевизия каза,че протестът не е за заплати а за подобряване условията на труд защото имало колеги които със собствени пари зареждали патрулките/да не вярваш/ и закупуване на комсумативи за ежедневната им работа, т.е. да се подобрят условията за работа на канцеларските мишки които поне половината са за борсата.
отговор Сигнализирай
22
bai KONURRR
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ti da ne si ..sy6tiq...anonimen....kato imate..,TOLKOVA, dobre oformena grajdanska poziciq...pone si izmislete ..nqkyv nik..da se idetificirate po nqkykyv ..na4in....
отговор Сигнализирай
21
Стоянов
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Стга сте злобели, заплатите в тая държава трябва да се вдигнат в пъти. Няма увеличение за полицията няма и в другите сектори. Искаме европейски заплати без значение в кой сектор, пък било то и в полицията. "Аз не искам да съм добре искам другите да са зле" това са повечето пишещи тук.
отговор Сигнализирай
20
ефективност
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Аз нямам против да им вдигнат заплатите , даже двойно да им ги вдигнат ...стига обаче половината да ги съкратят. България няма нужда от толкова много ченгета с толкова малки заплати , работят неефективно. По-добре да са по-малко с по-големи заплати ,за да си вършат съвестно работата.
отговор Сигнализирай
19
Mitko
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Алоо, днес.бг в заглавието "полицаите искат по глеми заплати" а под него пише "Основните ни искания не са за заплати и за промяна на социалните ни придобивки", каза зам.-председателят на *** на Синдикалната федерация на служителите в МВР Галентин Грозев, предаде Фокус.
отговор Сигнализирай
18
цоню
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
който не е съгласен да напусне ,пише го и в конституцията .като са подписвали договорите за работа ,що не са протестирали ,там има длъжностни характеристики ,не е ли смешно за 10 дена работа в месеца да протестираш ,кой ви излъга ,че като протестирате ще има полза и без това няма никаква ефективност от вашата работа ,освен прибиране на рушвети , не може пазачи да имат претенции за по добро заплащане .присъствието на работа се заплаща евтино,ДА БЯХТЕ УЧИЛИ ЗА АПТЕКАРИ,КАТО ИСКАТЕ ПОВЕЧЕ ПАРИ
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Абе то от тях не се иска много да мислят. Иска се да ходят по улиците и да плашат престъпниците. А сега като люпат семки по цял ден на завет, само плашат гаргите ...
отговор Сигнализирай
16
Катаджията
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
И аз обявявам протест-ОТ УТРЕ, В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА 10 ДЕНА НЯМА ДА ВЗИМАМ РУШВЕТИ,А ДА ВИ ВИДЯ СЕГА КАКВО ЩЕ СИ ПРАВИТЕ ПАРИТЕ!И Я ЧЕ ПИШЕМ ПРИ КОЛЕГАТА,ДА ПРАИМ ИКОНОМИЯ,ЧЕ Е КРИЗА:ЯЯЯЯЯЯЯЯЗЕ СЪМ ОТ ДРУГИТЕ СЪРШИНИ И ЯЗЕ ЧЕ ОБЯВИМ ПРОТЕСТ-нЕМА ДА ЯДЕМ БАНИЧКИ 3 ДЕНЯ-САМО ЧЕ ПЪРДИМ!
отговор Сигнализирай
Новини