BGONAIR Live

Полицаите искат по-големи заплати и социални придобивки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
до 3 и 9
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Полицаите искат по-големи заплати и социални придобивки"Основните ни искания не са за заплати и за промяна на социалните ни придобивки", каза зам.-председателят на *** на Синдикалната федерация на служителите в МВР Галентин Грозев, предаде Фокус.Противоречат си ..........
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
"ИЗКАЗВАМ ЛИЧНИТЕ СИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ КЪМ 1 ЗА ТОЧНИТЕ ОПИСАНИЯ..."Номер 1 сам си говориш и това е тревожно. Обърни се към специалист. Имай милост към твоите близки и съседи. Не се знае кога ще започнеш да буйстваш!!!
отговор Сигнализирай
13
люпен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Една седмица -БЕЗ никаква полиция,и там коите сте заедно,Да видим дали ще забележим липсата Ви ?
отговор Сигнализирай
12
люпен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Мдааа,айде една седмица стачка вдигнете,Ве ченгета :)))))Да видим има ли нужда от Вас,то ще се види,
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
***, повтаряш лозунгите на Костовата секта като папагал.Кой назначи Алексей Петров в ДАНС бе?Кой легализира рекетьорските фирми?Кой разпродаде на безценица икономиката?Кой докара царя понеже си мислеше, че царя ще му играе по свирката?Негово височайшо мафиотско превъзходителство г-н Иван Костооооов!
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Полицаите не заслужават никакви заплати, защото 20 години защитават политиците и демократите на крадливите партии на СДС, ДСБ, ГЕРБ, ДПС, БСП и НДСВ!
отговор Сигнализирай
9
до 3
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Не чети само първото изречение пич.Прочети след първия абзац написаното.И аз като теб си помислих че има противоречие в заглавието и първото изречение,но прочетох цялата статия за разлика от теб изглежда.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
ИЗКАЗВАМ ЛИЧНИТЕ СИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ КЪМ 1 ЗА ТОЧНИТЕ ОПИСАНИЯ НА РБЪЛГАРИЯ В МОМЕНТА - ТОВА Е САМАТА ИСТИНА, НО ГЛАВНАТА ПРИЧИНА Е, ЧЕ СМЕ СТРАХОТНО МНОГО ТЪРПЕЛИВО ПЛЕМЕ НИЕ ОБИКНОВЕНИТЕ ГРАЖДАНИ!!!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 42 Не харесвам 2
Заплатите на полицаите трябва да се намалят още повече и да има поне 50% съкращения, така както самите полицаи биха миналата година учителите, когато поискаха по-високи заплати.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 32 Не харесвам 6
трябва по една заплата на 10 полицаи да се дава.Щото 10 мислят за един.
отговор Сигнализирай
Новини