BGONAIR Live

Самотните хора носят смотани обувки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
"Аз не се обличам заради него, но излъчвам сексуалността си към него а не към хората по улиците с обувките си"Какво правиш когато него го няма около теб и няма възможност да те види? Как се обличаш тогава? Гледай да не си противоречиш в съжденията само.
отговор Сигнализирай
44
до 48
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Аз не се обличам заради него, но излъчвам сексуалността си към него а не към хората по улиците с обувките си. От там тръгна въпросът, че жените с високи обувки ги носели за да отправят послания за секс. И не виждам лошо да си спретнат, елегантен, красив и СЛЕД като си ОБВЪРЗАН, а не като някой които се занемаряват щом се оженят. Така че не ми изнасяй уроци по свобода и независимост, ако обичаш. Големи прозрения
отговор Сигнализирай
43
до 32
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Много се смях! Отдавна не съм се смяла с глас! как ги измисли комбинациите!;))))
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Жената никога не престава да се проба! Затова някъде са измислили фередже. У нас доскоро беше неприлично жената да е без забрадкаИзвинявай, ама ти да не си от някое родопско село. Ако е така разбирам защо всяка жена с обувка на висок ток ти се струва че ти праща сигнали за секс. Не жените а мъжете не престават да се пробват никога, ама не сме ви сложили капаци на очите. Какво е това средновековно мислене
отговор Сигнализирай
41
jasemi
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
46; Да не си слънчасал...?
отговор Сигнализирай
40
смях!
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Драга(И) 45, нима имащ още средновековно мислене, че "човек се облича за ради мъжа си( жена си)???Бъдете спретнати, елегантни, красиви дори и БЕЗ да сте ОБВЪРЗАНИ!Това епобеда: да бъдеш свободен, независим(А) и хубав(хубава).П.С. Естестествено, трябва да си учил, да имаш работа, да се издържаш сам(а)."Това е въпросът!"
отговор Сигнализирай
39
:(
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Откъде мога да си купя нормално-евтини еспадрили? Няма я в магазините хубавата лятна обувка... И защо нехае китайският производител? Залива ни с гуменки, а еспадрили няма...
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 11
Жената никога не престава да се проба! Затова някъде са измислили фередже. У нас доскоро беше неприлично жената да е без забрадка. Дори като дете когато влизах в къщи а баба ми си мие косата, се стресираше и ме отпращаше.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
като вече си го хванала, защо държиш да излъчваш още сексуалност в околното пространствоЕми заради него естествено, нима трябва да спра да му се харесвам вече и да изглеждам като монахиня. Всеки случай не е заради всеки срещнат на улицата.
отговор Сигнализирай
36
смотаняк
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
аз съм самотен *** и нося смотани обувки за да потвърждават егото ми на ***.ако сложа по-готини, веднага ще почнат атаки от колегите за да ме върнат там, където ми е мястото - при смотаняците. така си ценя спокоиствието. не са нужни провокации.
отговор Сигнализирай
Новини