BGONAIR Live

Самотните хора носят смотани обувки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Кец
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Пълни глупости.Ако някакви мишки гадаят за мен според обувките ми, ще ми изкарат 10 вида личности.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Че студентите са отгатнали пола по показаните им обувки направо ме изкефи. Какво велико прозрение - да отличиш мъжки от дамски обувки. Голям смях
отговор Сигнализирай
23
КОМУНАР
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Това в едно здраво комунистическо общество, никога не би било.Западът е развъдник на наркомани, леки жени и никому ненужни и забравени, стари хора.
отговор Сигнализирай
22
Ъх 000
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Епохална статия... невероятна!
отговор Сигнализирай
21
за 19
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Ееее, нереза си е нерез, навсякъде вижда секс. Повечето ми обувки са с висок ток, но не ги нося за да каня мъжете към секс, а защото съм нисичка и да изглеждам по - висока. Вие мъжете и невинната усмивка от страна на жена приемате като покана за секс.
отговор Сигнализирай
20
фро
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Ако си писач на подобни статии, трябва да ходиш с дървени налъми, те издават интелекта.
отговор Сигнализирай
19
!
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Значи ли това, че сред най-самотните са американците?
отговор Сигнализирай
18
Така е!
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Самотните хора носят смотани обувки. Така е! Вижте обувките на пожарникаря!
отговор Сигнализирай
17
ююю
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
чудно от къде ги измисляте тези статии
отговор Сигнализирай
16
име
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
то на смотаните хора и обувките,и дрехите,и прическите-всичко им е смотано
отговор Сигнализирай
Новини