BGONAIR Live

Плевнелиев да върне Закона за съдебната власт, поиска Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

85
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
САМО БОЙКО !! - това е психопата СТРАНДЖАТА !
отговор Сигнализирай
84
Стършел
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Че нали законпректа е внесен от Министелски съвет. Кво правят сега? Нооо нищо ново. Днесно едно утре друго. Да беше само това ами то със всичко е така. Как се прави нормален бизнес в дъжава където през ден през два се изменят закони? Ама затова си нямаме и нормален бизнес. Да неговорим, че като изменят един закон, който е свързан с други закони, правилници, наредби и т.н. не изменят и тях и става едно противоречие между тях-мале, мале ...
отговор Сигнализирай
83
а
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Бойко, ама нали президентът уж не ти е подчинен. Защо му заповядваш?
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Баси как бързо дуржинка от Гроб стана активна !!!
отговор Сигнализирай
81
Минаващ
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
До 89Прав си. Аз съм тука само защото сайта го бяха сложили на Аренабг и ми е останал в Хисторито.Целта е хората да загубят останалото доверие и стимул за гласуване, за да могат партиите с твърд електорат да спечелят (не-мъртвите от БСП, и феодалните серфи на ДПС). ГЕРБ са много далеч от перфектине управници, ама с такива мазни стратегийки само намразвам украинския гей повече.
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Някой вярва ли ,че не е знаел ? Да не подценява интелекта на хората , моля !
отговор Сигнализирай
79
Доктора
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 9
Честно да ви кажа , аз виждам пациента (от снимка) който изобщо не залекуване , тоя само за растрела !!!
отговор Сигнализирай
78
САМО БОЙКО !!
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 14
САМО БОЙКО !!! Бойко Завинаги !!! ХАААХААААaaaaaaaaaaaaaaaaaa
отговор Сигнализирай
77
Жик-Так
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Бате пак нещо се е объркал...Аре стига си резал лентички, а.
отговор Сигнализирай
76
ние
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 6
герб да се опитат да останат в парламента на следващите избори щото това крадене и лобизъм ни отвращава-гласувах за тях а сега се проклинам въпреки че тогава нямаше за кой друг-но сега тайно се надявам да изкочат от някъде умни и интелигентни хора
отговор Сигнализирай
Новини