BGONAIR Live

Плевнелиев да върне Закона за съдебната власт, поиска Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
dsfasa
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 8
Мутра за премиер .Само сега и единствено в България може да видите мутра премиер и народа от заблудени маймунки .
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
84, какъвто отборът и капитана - такива и феновете ! Тикви ! Кухи тикви !
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
Абе този клоун Борисов премиерът или някъв строител бе ? Тоя мухобойко все режи някви ленти бе !
отговор Сигнализирай
72
Роска Плевнева
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Хей, 87, кажи къде е тоя готин клуб, искам и аз да дойда! Ще се облека като ирландска пастирка :) И Дянков ще доведа, и той е мераклия за нови мъжки приятелства, старите му омръзнаха вече!
отговор Сигнализирай
71
Гласоподавател
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 5
Другарю Борисов, червена тиквичке, я кажи защо ни е тази игричка на демокрация? Защо данъкоплатците да хрантутим президентство и парламент, тези очевидно вече ненужни институции, които бяха превърнати просто в правителствен придатък? Директно да обявим, че ти си пожизнен вожд (вече и официално) и да бъдеш величан по севернокорейски, като колегата ти Ким Чен Ун.
отговор Сигнализирай
70
optimist
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 20
до 85 - всъщност истината е, че в този форум има 2-3 платени червени коментатора, които пишат през няколко акаунта, създавайки впечатлението за някаква висока численост, слагат си + и -, внушавайки на останалите потребители, че са прави. Това е причината регистрираните потребители да са единици. Ето виж коментари 69, 71, 73, 74, 77... Понеже сме *** народ и хората се влияят от това кой какво пише и колко +/- има. Естествено целта както винаги е ГЕРБ да загуби гласове...
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
84 - той Боко сам влиза да си ги пише тия работи по сайтовете и си вика другарчетата да му цъкат плюсове ;)
отговор Сигнализирай
68
leonsio
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
Протестът вместо половин час продължи над час и половина. Въпреки усилията на полицията, през почти цялото време поне част от кръстовището (а често и цялото) беше блокирано. Полицията арестува 12 протестиращи, но това едва ли ще ни откаже да защитим последното, което остана неразграбено природата на България.Боко, готви се за Белене! Матряла идва!
отговор Сигнализирай
67
възмутен
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
До 84 - Толкова сте ми смешни с тези заучени пасажи, с тези "любовни" излияния към партията любима и нейния вожд, че не си заслужавате коментарите!
отговор Сигнализирай
66
Radiacionen tip
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
Премиерът посочи, че законът е лобистки и по отношение на всички тези, които искат България да се върне на мястото, което заемаше в ски спорта. По думите на Борисов по-скоро лобистки са тези интереси, които в момента говорят срещу този закон.Сега пък незнаел и га приели без него!? Е, кое е вярното? Ти и за Белене не си в час, ама... Издишате, вождеее, издишатеее....
отговор Сигнализирай
Новини