IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Идва ли краят на професията "безработен"?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
Blake
преди 13 години
Харесвам 43 Не харесвам 0
В България има толкова много неща, които трябва да бъдат оправени - улици, тротоари, градинки, околоблокови пространства. Всичко това може да се оправи от индианците, които вместо да седят по цял ден в кръчмите, да хващат лопатите и мотиките и да си заработят помощите... айде стига благотворителност!!!
отговор Сигнализирай
62
някой
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Съкратен от работа има право на обезщетение до 12 месеца , спрямо трудовия щат / под 10 год. труд. щат взимаш за 8 месеца /. Напусналия по собствено желание взима по 140 лв. в продължение на 4 месеца. За периода от 3 години имаш право да се регистрираш в бюрото по труда с цел парична помощ само веднъж!!! След изтичане на срока в който получаваш обезщетение , може да останеш " вписан " , но само за да ходиш да се разписваш всеки месец , като криминално проявен в раьонното !
отговор Сигнализирай
61
Попов
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Протестирам. Всички търтеи по форумите ще умрат от глад.. :D
отговор Сигнализирай
60
aide stiga, ue
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Айде стига с тея обучения, бе. Всики знаем ,че това си е даване на едни грешни пари на съвестните данъкоплатци. Стога сме "обучавали" хора, от които така и така нищо не става. Практиката го доказа за последните 25 години. Стига, че ми писна от такива глупости!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Pone polovinata ot "bezrabotnite " rabotqt na cherno! Kakuv e smisala?Vseki iska da doi 2 krawi.Ne moje taka. Koito go hvanat, trqbva zavinagi da zagubi prawoto si na bezrabotni i sozialni.V Holandia koito go hvanat da raboti na cherno mu namalqwat sozialnite s 20-30% za nqkolko meseza, i sled tova prodaljawa da poluchava 100%. Ne e prawilno.
отговор Сигнализирай
58
човекопоток
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Абе тия курсове за преквалификация са пълна глупост! Компютърна грамотност , масажистки , фризьорки , шивачки , дърводелци , счетоводство и т.н. И после какво ? Никой не ти обръща внимание на преквалификацията. И като ги питаш за какво са ми тия курсове ? Ами хората ти давали възможност да си създадеш собствен бизнес . Теглиш кредит правиш фризьорски салон и си готов ! Парите почват да текат ! Текат , ама към банките !
отговор Сигнализирай
57
ДА
преди 13 години
Харесвам 73 Не харесвам 0
Ще призная всяко правителство,което върне хората на село,младите в България и завре всички крадящи цитани в затворите!
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 51 Не харесвам 3
Чудесно !!! Спирате помощите, а ние си искаме обратно осигуровките, които сме плащали години наред, докато сме работили. В пълен размер + лихви. И си се квалифицирайте и обучавайте сами, само ни възстановете парите.
отговор Сигнализирай
55
До "политолога&
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 10
Извинявай, ама от 1944 година друга партия, освен на комунисти, не ни е управлявала. А тона се случва защото всички сме си комунисти. Признак за това е, че всеки българин е носител на единствено правилната истина - като теб примерно.:)Ех, другарю! Хайде ще те зарязвам, че закъснявам за работа, но все пак опитай от време на време да не слагаш всички под един знаменател, под който си и ти самия.:) Тъпо е и по комунистически.
отговор Сигнализирай
54
Политолог
преди 13 години
Харесвам 43 Не харесвам 21
Прави впечатление, че червени драскачи продължават да висят по цял ден в интернет и да възхваляват червените си другари но идиотизъм.И как точно партия, която 45 години имайки цялата власт и не успя да направи социализъм, за 4 години имайки частична власт - ще направи демокрация??? Май ПАК само краденето ще остане!
отговор Сигнализирай
Новини