IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Идва ли краят на професията "безработен"?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
22
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
До ПатиланецShtom ide rech za rikiica I az idvam
отговор Сигнализирай
21
Патиланец
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
До Хубава работа, ама..Аз това съм го правил, без да е "държавно". Става въпрос за запазване на занаяти. Не искам да те разочаровам и предполагам няма да си изненадан, ако ти кажа, че подобни занаяти предизвикват неподправена агресия у младите. Дори и да се опиташ да го научиш на дърворезба...е "пошло и недостойно". Всеки иска да е юпи, но няма знания, необходими за продавачКА в бакалия. В същото време не иска да придобие нищо повече от вече придобитите знания...демек: нищо се не надгражда. :)
отговор Сигнализирай
20
Защо например
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
няма активни обучения в зависимост от нуждите на общините, на всяко конкретно населено място? Така не само биха се опазили местни традиции, занаяти, но и биха се спестили пари, сигурна съм. Аман от тази централизация, единственото, до което води, е още по-голям хаос и хвърляне пари нахалост!
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До АнонименDaleko e ot tvoito iujno selo
отговор Сигнализирай
18
Патиланец
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
До Анонимен 39Това НЕ СА неговите телефони! Тоз амеба е толкова жалък, че телефоните или са платени и той е на процент. Или са номерата на жените, които не са му пуснали...а те дефакто това са всичките в живота му..точно 5. :))))))) До КУКУШМАРАДрънни тук: 0877512273 Ще ти помогнат....
отговор Сигнализирай
17
Хубава работа, ама..
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Наистина е съвсем безсмислено да се провеждат обучения на безработните само в курсове по английски език и компютър (и това е така вероятно, защото така е по-лесно за отчитане на самите чиновници...). Например в нашия град са останали само двама души, които могат да поправят калдаръмените настилки на улиците, възрастни хора са, и не смогват. Защо някой не им дадат възможност да организират курс, и който желае, да се научи да поправя тези настилки?
отговор Сигнализирай
16
какаМанга
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Ша ни давате помощи ей и ша ни научити на вбокс да си качаме клиповете кючеци да станем хизвестни като Кардашан ли са викаше оная машала котарана.
отговор Сигнализирай
15
Патиланец
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Крайно време е да достъп до коментарите да се минава през дрегер монтиран на монитора... :)Иначе до 27 - не му се връзвай. Няма да ти даде координати, щото е наакан памперс...почти всяка вечер му чета простотиите и все са едни и същи. Догодина, може да вкара и някоя нова дума в репертоара.:))))))
отговор Сигнализирай
14
Патиланец
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
Мисля, че имаме спешна нужда от намесата на потребител с потребителско име КОШМАРОЕБ! Става въпрос за незадоволен КОШМАР...по-бетер от жена в цикъл и критическа едновремско...нещо, като Волен Сидеров...:))))))))))
отговор Сигнализирай
Новини