BGONAIR Live

БНБ с възпоменателна монета за моста на Колю Фичето


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
ежд
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Чисто сребро ли е? Поредната измислица, и после тоя парички стават непродаваеми. И цената им си остава същата, че и пада в повечето случаи.
отговор Сигнализирай
12
Вътрешен космос
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Зидарите, зидарите! Те да са живи ;)
отговор Сигнализирай
11
80%
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
ИСТИ, НЕ ЗНАЯ КОИ ХОРА КАКВО ИСКАТ ДА ВИДЯТ, НО В ЦЯЛ СВЯТ ПАРИТЕ ГИ ИЗДАВАТ ЕМИСИОННИТЕ БАНКИ.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
А МОНЕТА С ОБРАЗА НА ВИНЕТУ КОГА?
отговор Сигнализирай
9
Алов
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
НЕ само,че е далавера ми се прави и дъмпинг купуват се всичките броеве 3000 и после се пускат за по 1000 лева броя.
отговор Сигнализирай
8
Nick
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
До Али БабаНе знам дали обърна внимание, че грамажа е 23.33 сребро проба 999/1000. Тиража също е ограничен - 3 000 бр.
отговор Сигнализирай
7
До Али Баба
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Номиналната стойност на монетата е различна от разходите за изработка.
отговор Сигнализирай
6
До Исти
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Как ще махнат надписа БНБ, като тези монети са законно платежно средство и не ги емитира филанкишията.
отговор Сигнализирай
5
Исти
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
А това "БНБ" го махнете най-сетне от монетите: хората искат да видят Български монети на държавата България,не ведомствени жетони на някаква си банка!
отговор Сигнализирай
4
Али Баба
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
Интересно номинал 10 лв. а се продава за 66ле. Ако в това няма яко далавера здраве му кажи. Ехоо тези от БНБ давам кокошка за кон не се дърпайте ..имам много кокошки ..))))
отговор Сигнализирай
Новини