BGONAIR Live

Урсула: Европа има всичко необходимо, за да се освободи от зависимостта от Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Ако Европа имаше всичко необходимо, вече щеше да го е направила
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Дошла е да се убеди, че утре ще бъде назначено правилното "европравителство" и да подпише платежните нареждания на продадените. Не камъни, тухли четворки и трябват!
отговор Сигнализирай
48
Браво
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Тази жена се подмлади. Властта я направи усмихната и млада. За това хора - ставайте политици, започвайте да имате власт и много пари - за да сте живи и здрави, хубави и румени, като Урсула. А не да сте бедни и гладни, намръщени като бедняци.
отговор Сигнализирай
47
да попитам
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
А македончето защо е поканен на срещата?!?
отговор Сигнализирай
46
Неразбрал
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Урсулата през живота си един пирон забила ли е,къщичка за птички направила ли е?Аман от тез западните неадекватни найлонови разтегачи на локуми нямащи си представа от живота навън!
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Малееее, тая вместо да е умряла, се изправила до Радев и всички я слушат..Такива хора трябва да бъдат убити с камъни пред много хора за назидание, или да бъдат изгорени живи. Говоря за бавна и мъчителна смърт!
отговор Сигнализирай
44
Ursa Minor
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
ПОКЛОН УРСУЛА ФОН ДЕР ДРЪН ДРЪН! ВЕЛИКА ЖЕНА! ПОКЛОН ДО ЗЕМЯТА ЗА ТЕБ!
отговор Сигнализирай
43
Iwo
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Отървахме се от газта на руския агресор, сега ще взимаме газта на Азербайджан, които от време на време нападат Арменския народ.Там тази агресия е малко по демократична.Не е истина в какви времена живеем.
отговор Сигнализирай
42
Клетвите ми застигат
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Ако ме *** още един път или ако ми изтриеш коментар, пожелавам ти да умреш като Бойко Борисов. Амин!
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Свобода, казвате, най-накрая. Но аз така и не разбрах с какво и по какъв начин ни заробваше руският газ. Германия май се чувства, по-скоро, заробена сега.
отговор Сигнализирай
Новини