IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

F-16 има малък технически проблем, теч на информация няма


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 4
Самолетът не е бил с технически проблем. Проблемът се е появил тук и се нарича ***.
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 6
Пази боже сляпо да прогледа, това сте вие българчетата, от мухата слон! Ф16 Е достатъчно добър за куп държави, вир получихте най новия усъвършенстван варянт и пищите и ревете, защо въобще американците се занимават с такива нещастни ***
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 3
Някой е опитал нещо и машината се е заключила - предпазна мярка срещу ***.
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
Другото тенеке 2 седмици го карат с кораб щото да лети йок
отговор Сигнализирай
58
Самолет номер пет
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 0
Сигурно тази платка сега тепърва ще я произвеждат нашите амерички партньори. И интересно дали самолета е прелетял от Щатите до нас с дефектирала част, или тя се е повредила в следствие на дългия полет. И двата варианта са доста обезпокоителни.
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
Явно "техническият" проблем е невъзможно да бъде отстранен. СКРАБ.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: анонимен 50 - ами ако и втория "долети" със същия проблем?
отговор Сигнализирай
55
американец
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
Нито наземен,нито летателен персонал имаме за Фките.Мисля че само пистата в Безмер става,за това беше и лобирането за Грипените.Няма да се изненадам ако ги закарат в Румъния или Гърция и от там да охраняват родното небе?Адмирали и генерали лъжат и мажат за едната пара,какво друго им остава на хората?
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
И тая кошница ще пази небето ни. Ми то от старост и зъбите са му изпадали.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 1
ДОВЛЯКОХА ЕДНА ИЗТЪРБУШЕНА КОШНИЦА И ДЕСЕТ ДЕНА НИ УБЕЖДАВАТ КОЛКО Е ДОБЪР, КАК ФЪРЧИ АМА ТРЕБЕ ДА СИ ПЛАТИМ ИЗГОРЯЛАТА ЧАСТ,И ДА ПОЧАКАМЕ 18 МЕСЕЦА.
отговор Сигнализирай
Новини