BGONAIR Live

Радев отвърна на удара: Сезира КС заради референдума за еврото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 1
До: анонимен51 Замириса на украински просяци с един и същи репертоар!
отговор Сигнализирай
58
Емигрант
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 9
Болшинството българи е изключително мал(к)оумно след като още не е разбрало, че явно само Радев е политикът който наистина мисли доброто на българите ! Затова и трудното мислене на суверена допуска един пожарникар да ги манипулира и управлява десетилетие, затова и САЩ и Великобритания се опитаха да помогнат като съобщиха корумпираните българи, но обществото явно не разбра и ги имунизира.....прости българи...
отговор Сигнализирай
57
мак
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 3
До: ДртПрч. Началниците имат нещо наум, въобще не смятат България за равноправна,а тукашните изпълняват всичко безропотно. Едно време банкянския бе на 7 небе, щото ни вкара в прословутата чакалня, а сега още дърпа конците, а на него конците му дърпат отвън.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 8
С Вас сме господин Президент!
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 3
Давайте еврото, ефките ще пристигнат :))))
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 19
До: ПЕТКО КАТЪРАПредставете си, че влизате в болница за проблеми със сърцето и трябва да Ви се постави пейсмейър. Смятате ли, че е необходимо сърдечния хирург да прави допитване до цялата болница дали да оперира? Това означава мнението на хигиенистите, санитарите, шофьори на линейки, пазачите да решават нещо за което не са учили или не разбират. Всеки един от тях може да чул или прочел във Фейсбук как американците ще Ви чипират, китайците ще Ви следят чрез пейсмейкъра и др.
отговор Сигнализирай
53
Брей,
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 17
Емигранте , ти в Африка ли си емигрирал, че ни говориш за стандарти ? Еврото е най-стабилната валута за разплащане , след долара! И като ревеш че сме бедни сега , откъде реши че сме бедни , заради еврото , като то не е валута сега ? Нещо май си се пообъркал ! Надали е случайно ?
отговор Сигнализирай
52
Лапшо Лапшев
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 14
Друзята пак чакат германеца и запада да фалират. Първия път чакаха 45 години и сесеСере се разпадна, 35 години по късно пак чакат, ама ми се струва че няма да ви се наложи да чакате още 10 години за да видите разапдането на сесеСере2. Зад еврото стоят най-моншите икономике в Европа, за лева стои гандю балканский, най-бедния член на ЕС.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 1
До: ДртПрч Официално еврото е нужно заради евро интеграцията, Неофициално има различни мнения, но най-вероятно за да държат на каишка по-малките държави.
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 6
Янаки го е посъветвал...умен човек. Изказа се негативно за Киселата , но "съжалява, защото му е колежка". Буквално я разнищи, защото потвърди, че е поръчкова. Ръката на Шефа на територията Шушо и тук бара....
отговор Сигнализирай
Новини