BGONAIR Live

Пеевски: Терзиев се провали, пълна некадърност на пуделите!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Баси мамата
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 6
Всички се страхуват от Пеевски. Виждат го като министър председател , а може и президент.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
Слава Прасолини! Чалгария на три прасета! Три прасета са повече от един човек, следователно прасетата трябва да управляват всички хора! Да живее демокрацията със Свинско лице! Висшата Свинска Раса ще триумфира над хората! Всички ще ходите на четири крака, като господарите ви, прасетата! Квик Хайл Прасолини!
отговор Сигнализирай
27
Гошо
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
КОЙ Е ПУДЕЛЪТ НА бОЙКО? - Шишо естествено. Бойко каже гав и шишо продължава - гав гав. Нещата ще се оправят когато те бъдат игнорирани. Не им вярвайте още повече преди избори. Нагло лъжат и ви купуват за шепа жълти стотинки.
отговор Сигнализирай
26
Свинята цезар
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 0
Се произнесе. Слушате ли бе овци?Ни референдум, ни избори.
отговор Сигнализирай
25
мхмммм
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
Шиши, вечер ли репетирате с Бойко или сутрин, на рано, на отпочинала глава? Питам понеже сте като скачени съдове, бе. Радвам се поне за едно - еднакво говорите, но поне не правите копи-пейст на цели изречения. Да си живи и здрави пиарите ви! Как е? Върви ли опозицията? Или ще кажеш, по-сладка опозиция от това здраве му кажи. Хората ми вътре и уж управляват, аз си дърпам конците и лая от време на време, уж че съм останал без извън властта. И шараните колко им трябва...
отговор Сигнализирай
24
Оня
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 0
Хмм странно, тоя мнението му е като същото на Боко. Що така
отговор Сигнализирай
23
Loyko
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 3
Писанито но глупави коментари да започне....Сега.
отговор Сигнализирай
22
Емигрант
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 2
Какво образование има този от "онзи" списък ? Възможно ли е да има висше с този ограничен език до уличен ? Ако има висше това означава, че българските ВУЗ-ове следва да се закрият и без това никой не ги признава в ЕС, може би заради такива "блестящи" тъппаци като това нещо ?
отговор Сигнализирай
21
ШИШИ
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 3
свинчо само махалите лъжеш никой друг
отговор Сигнализирай
20
ШИШИ
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
връщай парите от русия контабандисте
отговор Сигнализирай
Новини