BGONAIR Live

Честит празник, българи! И ний сме дали нещо на света


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 4
Не си можал да въплътиш във тебсъзнаньята на творческата мисъл!И не за песен геният ти слеп за груб брътвеж те само бил орисал! Тъй слушам си, откак съм на света!Си туй ругателство ужасно, модно,си тоя отзив, низка клевета,що слетя всичко мило нам и родно. Ох, аз ще взема черния ти срами той ще стане мойто вдъхновенье,и в светли звукове ще те предамна бъдещото бодро поколенье;
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 3
Език прекрасен, кой те не ругаи кой те пощади от хули гадки?Вслушал ли се е някой досегав мелодьята на твойте звуци сладки? Разбра ли някой колко хубост, мощсе крий в речта ти гъвкава, звънлива от руйни тонове какъв разкош,какъв размах и изразитост жива? Не, ти падна под общия позор,охулен, опетнен със думи кални:и чуждите, и нашите, във хор,отрекоха те, о, език страдални!
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 2
Език свещен на моите дедиезик на мъки, стонове вековни,език на тая, дето ни родиза радост не за ядове отровни.
отговор Сигнализирай
44
Само истината
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 5
До: анонимен 41: Товарищ, Русь (без ,,Киевска") няма почти нищо общо с днешна россия. Русь е унищожена от татаромонголите още през 13. век. А московията е васално княжество на Златната орда, възприело всичките атрибути на сюзерена си. Включително и досега россията си остава истинският ордински наследник. Между другото, владетелят на Русь се самоназовава КАГАН, а не КНЯЗ. Защо ли?.. А владетелят на Българската империя е ,,цар и император на българи и ромеи"...
отговор Сигнализирай
43
Георги Илиев Митев
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 2
За съжаление след 9-ти Септември 1944 година и още повече след 10-Ноември 1989 година поради това, че Управляващите на България утвърдиха " селския манталитет " и създадоха " децата на социализма " ценностната система на българите от български произход е на много ниско ниво . Не само че завършват и "висше" образование неграмотни и полуграмотни и още по-ллошото е , че от българска филология получават дипломи хора, които не могат да съставят изречения, съчинения или дори смислени коментари.
отговор Сигнализирай
42
Само истината
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 5
Товарищи, спрете се поне днес! С лъжите си още повече ни отвращавате и се доказвате като жалки предатели. И така, днешната россия няма почти нищо общо с Русь (Киевска ще я нарекат векове по-късно), а с Московията - васално владение на Златната орда. В Русь книжовността е пренесена от България. Българските книжовници налагат старобългарския език като език на църквата и на грамотните. По-късно в руска фонетична редакция е наречен ,,църковнославянски", за да се разграничи от българския.
отговор Сигнализирай
41
НЕрвноатлантично
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
Честит празник и на вас,ми$$ирки!
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
до 44 Дългия кога е бил политик че ми е много интересно? Депутат ли е бил, що ли? То бива бива тъпотия твоето....
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
БАТЕ БОЙКО КИРИЛИЦАТА
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 3
Кирилицата направи Бойко премиер, Пеевски най-влиятелен в политиката, Слави политик, Радев президент.
отговор Сигнализирай
Новини