BGONAIR Live

Готвят скок на цените на домашната техника от 1 юли?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
Бацо
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 2
А,не така.Как тъй?На 01.01.2026,ще се събудим с 2 милиарда по-богати,добавете и 1 милиард от влизането в Шенген,стават 3 милиарда за 12 месеца.Така се смята по евроатлантически.С 3 милиарда по-богати,какво ни бърка,че вдигали цените на техниката?Нали трябва да има за прасето и Тиквата.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 3
Бойкот на западните марки!!!!
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 0
Ми нали мутрата заплашваше спекушантите със затвор ква стана тя
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 5
Нищо не скача бе! Конвергентния доклад на западните джендерасти за нас вдруги ден ще оправдае тази "лъжа". Бас хващам.
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 година
Харесвам 27 Не харесвам 1
Всичко скача скок подскок само инфлацията пада от ден на ден надолу! Големи магьосници.
отговор Сигнализирай
38
Боби
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 1
нарастването на разходите за извършване на дейностите по събиране и оползотворяване - елементарно Уотсън: престанете да ги събирате и оползотворявате и няма да има такси.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 3
още преди да влезе еврото ще дигнат сичко с 20-30%, после още 10-15% , ама так ае евроаталнтическо, ще търпим
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 година
Харесвам 32 Не харесвам 6
Едно нещо ако струва сега 1.80 лева да не мислите че след въвеждане на еврото ще ви искат 92 цента за него? Едно евро ще ви искат за тази стока, маааалоумници искащи еврото. Всичко ще се закръгли нагоре. Всичко.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 1
Не се напукаха тия! То и сега са високи! Пукници!
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 1
Не може да бъде! По една телевизионна реклама казаха,че поскъпването след влизане в еврото щяло да бъде 0.1-0.3%. Аз вярвам само на рекламите! Там е истината!
отговор Сигнализирай
Новини