BGONAIR Live

Нормален е трафикът на граничните пунктове с РСМ, Турция и Сърбия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Лъжеш
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: да бе нормален е Тапи има на пунктовете за толл такси. На границата бариерите са вдигнати и няма никой. Е, не можеш да минеш с 90, трябва да намалиш до 30.
отговор Сигнализирай
1
да бе нормален е
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 1
помните ли как ви лъгаха за приемането в Шенген, щели да изчезнат тапите с Гърция и Румуния, е приеха ви в Шенген, защо още има тапи !?
отговор Сигнализирай
Новини