BGONAIR Live

Кирил Петков хвърли кърпата, подава оставка като съпредседател на ПП


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

254
Казума
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
До: Американец 259. Какви ценности бе, Разни със снимки на трупове и философии как като станеш сутрин не знаеш какво ще стане, ли? Среднощни асфалтирания за да не се види как си карал с 3 пъти над позволената скорост и да не го изобщо видиш, че излиза от кръстовището та да опиташ да спреш? Бях се зарекъл, че ако тоя и философа ги бяха махнали на следващия ден след Аксаково ще гласувам за тях.
отговор Сигнализирай
253
Казума
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
Малии на ПППП-то му свъряи корупцията, няма повече среднощни асвалтирания убийства по кръстовища. Къде изчезна философа със снимките на трупове, той отиде ли си или са го скрили? Да се беха поне научили от чичко тиквофантомас, той поне каде с финес, а пък шишко, той не оствя свидетели.
отговор Сигнализирай
252
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Записът, който свали гащулинките мънани Кирил Петков го оствапосутиен пред турската баня. . . .
отговор Сигнализирай
251
Щирлиц
преди 11 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 1
Един парашутист си прибра парашута.Има още такива.
отговор Сигнализирай
250
Американец
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 13
По голямата част от коментиращите по- долу едва ли са прочели изявлението на Кирил Петков а по- лошото е, че не разбират какво се случва. Неразбрани си останаха Кирил и Асен и много мразени защото се опитаха да въведът ред и да възпитат ценности у българина. Но българинът си е башка. Дет са вика, умните, у лево.
отговор Сигнализирай
249
Срам за мисирките
преди 11 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 1
Кирил Петков ППДБ, това е диагноза, корупция и липса на морал.
отговор Сигнализирай
248
Ейй
преди 11 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
Най-после да направи нещо свястно и той !
отговор Сигнализирай
247
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
КурвоЛена ще е начело. Тя ще ни оправи с който трябва по парапетите. Може да разчитате!
отговор Сигнализирай
246
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 2
И що Бат Гойко да дава оставка? При него външният дълг бе 10 пъти по-малък и нещо се строеше. От тези нищо не остана. Асфалт не се ядял, от тез и тухла няма, а ние задлъжняли.
отговор Сигнализирай
245
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
Просто Киро си остана про т
отговор Сигнализирай
Новини