BGONAIR Live

Арестуван ли е кметът на Варна Благомир Коцев?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
Като променяхте конституцията с Шиши и се снимахте секи ден с него и пихте уиски в кабинета, преди кемтските разпределихте порциите беше хубаво нали, ся като ви го заби с 200 ох мале мафията ни удря реват, ми кво друго сте очаквали ве
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
подобна акция за кмет на гепи и дпс-нн няма да чуете!
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Хванаха Портних подметката на мутри и ГЕРБ, та стигнаха до Благо.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 4
Мафията атакувала, аве сектатнти, тоя варненския кмет цяла Варна му знае далаверите, така ли борите корупцията ве
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
В централата на партията умували как да разобличат съветника Николай Гюров, който излезе групата на Промяната"Напускай!".С тази команда се обърнал Кирил Петков към бившия кмет на район "Централен" и учредител на ПП в Пловдив Димитър Хаджипетров и дори тръгнал към него, разказа пред "24 часа" самият той.Това станало в централата на политическата сила на бул. "Цар Борис Трети" в понеделник след 18 часа. Тогава пристигнали Кирил Петков, Стою Стоев и акад. Николай Денков във връзка с изя ...
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Този бил по-малко скромен, не 6% ами 20% направо.
отговор Сигнализирай
29
7373
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
По целият свят едно и също. ЕрдоГаня така прави. Бай Дончо пък дава срок и плаши разни държави. Това е положението. У нас-ако искаш да оцелееш, събираш целия екип на общината барабар със стрина Пена хигиенистката, отиваш при Шиши на килимчето и се кълнеш във вярност. Колено преклонна поза, чело в земята и Шиши като те благослови-всичко е наред. Забравяш разни пепейци, публично ги анатемосваш и продължаваш напред, познал права вяра. Е туй е положението. Ако искаш!!
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 7
ППДБ няма един дето да не е корумпират, ква е тая престъпна шайка, сега почвам да разбирам защо крепят правителството на Шиши на вотовете за недоверие
отговор Сигнализирай
27
Асенка педалова
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 10
Ние пепейците сме така, за две години да откраднем повече, отколкото Бойко за 12. И успяваме.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 6
Стария кмет, дето е подписвал без да гледа, никой не го закачаше, що така?
отговор Сигнализирай
Новини