BGONAIR Live

Пеевски: Комисията за противодействие на корупцията трябва да бъде закрита


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Аз предлагам да ьакрием всички комисии, агенции и поне половината министерства и спестените пари от първата година да ги дарим на Зеленски да си лупи остров или вила. Така хем вълкът сит, хем агнето без кредити.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
Квото кажеш бат Деляне. Ще я закрием.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
Щом Сланината предложи нещо то е винаги в ущърб на хората и в полза на това да краде и да плюска.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
То са комисии то са агенции всеки стана шевче вече.За какви кияци се дават пари за заплати не е истина.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Тая комисия да вземе да ги нахвърля всичките в ареста да видят как е.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Тоя вече ни се и подиграва !
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Закривай,че ше те почнат и теб и Бойко и по домова книга.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Изберете черната пантера за депутат и я пуснете в парламента, да изяде това прасе.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
ППДБ пак ще ги удрят с техните камъни по техните глави, предлагат промени които след това обслужват Бойко и Делянчо, все едно работят за тях! Така стана с домовата книга, закриването на спец съдилищата, всички работещи там силно зависими от братя Шишкови ги назначиха в градски съд София и сега същите тези ги задържат и съдят. Сега Славчев от КП КОНПИ ще го направят прокурор. Всички които в момента са в ръководството на ППДБ трябва да подадат оставки и се изберат хора които знаят какво правят.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
явно в държава като българия е предостатъчно дядо ти да е бил шумкарин във врачанско а *** шефка на тотото,за да я получиш цялата!
отговор Сигнализирай
Новини