BGONAIR Live

Кметът на Варна Благомир Коцев вече е на свобода


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
Как се пуска доказан престъпник с много доказателства?
отговор Сигнализирай
31
Шиши Кеша и Туквун
преди 6 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
А двата злокачествени Тумора, които - кога ще бъда окаушени ?
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Интересно, сега на този герой след освобождението медал готвят ли му? (медал за заслуги пред отечеството)
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
До: анонимен23Тъжно ми е ,че си даваш парите нахалост,докато децата ти гладуват ,а Благо ще пирува с тях.Въпреки ,че емилионер .Но той е свикнал само да взема от такива като тебе.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 5
Благодарение на тъпите симпатизанти на ПП,сега Благо е с 200 000 напред.И тия пари ще му се върнат.Верно ,наистина някои хора не са добре.Да даваш пари на милионер ,да си плати гаранцията .
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
За милиони няма закони, за кокошка няма прошка хахахахахахах Гаранцията му е легитимния подкуп от псевдо бизнесменчета, които после ще си го избият от държавни поръчки десетократно
отговор Сигнализирай
26
дезинтегратор
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Браво, задето остави само соросоиднитекоментари :) Какво не ти хареса в поста ми, че го изтри? Това, че сравних с Китай и затвора за ПТП ли? Ами навсякъде по света е така-за корупция се дава десетки и стотици години затвор, а някъде директно и смъртна присъда. Тук за ОПГ дават 6 години., а за блъснат пешеходец 12. Къде е справедливостта?
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 5
Срещу гаранция. Извинявам се, но мястото му е в затвора. Корумпяги няма да търпим, били те Дебелян или Благомир.
отговор Сигнализирай
24
Дръндрон
преди 6 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
Хип! Хип! Ура! Мафията е пак на свобода!
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 9
Мед ми капе на сърцето като гледам как някои индивиди пикаят гас в коментарите. Тъжно ли ви е, че за вас никой няма да събере и 20 лева?
отговор Сигнализирай
Новини