BGONAIR Live

Бюджетът подпали недоволството, гневът е срещу модела на управление


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 12
Гневът е на нас, хитрите програмисти, избиралите на ПП-ДБ които издържаме администрацията и милицията. Това няма да стане! Няма как едни 200 000 души, които вчера бяхме на протеста, да издържаме цяла държава неуки бачкатори провинциалисти и всякакви аутсайдери! Това приключи! Без нашите пари фалирате. Мнението на бедни бачкатори русофили, които са вредни дори за себе си не ме вълнува.
отговор Сигнализирай
Новини