BGONAIR Live

Борисов от TikTok: Тежките последици си имат име - Асен Василев ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 7
Искаме ги тежките последици, искаме го хаоса. Само се махнете!
отговор Сигнализирай
47
Един Българин
преди 6 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 4
На тол упа да не са му изтрили потребителя във Фейсбук заради разпространяване на дезинформация? Реално само 100 000 няма да получат по 100 лв на глас. Лекарите така или иначе бяха финтирани, а за мързеливите прокурори, които позволяват всякакви кр ажби не мога да мисля с техните 5 цифрени заплати и облаги.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 4
Няма проблем ! Като не ни стигат парите , вземаме сурвакниците и тръгваме по домовете на политиците да сурвакаме за здраве , а те ще ни дават златни парички .Като ги обиколим всичките и ще имаме излишък в бюджета
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 8
До: Професор ПръцА бе само ти не разбра ,че тези пачки икюлчета беха постановка за да свалят Бойко ,некои жадни за власхПачките бяха с различни размерии се оказаха ментета.хахаххахЕ ,свалиха го ,ама не стана по добре нали.Вдигнаха инфлацията над 60процента ,взеха 10милиарда заеми ,дефицит 3процента ,според Асенчо ,нормален.Докато Герб не вземаше заеми ,строеше ,а тези какво построиха???Не се оставяй да те правят на ***
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонимен 50 Не мина, гърбав :)
отговор Сигнализирай
43
Да сме коректни
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
Бойко манипулатора. Зад гърба на пенсионерите и хората в неравностойно положение се опитва да прикрие безразборното харчене на други 15 милярда лева. Протестирахме заради кражбата на тези пари , а не заради добавките на пенсионерите и лекарите. И само то присъствие на лекарите на протеста е доказателство за това. С манипулации няма да се получи, Бойко. Край на кражбата, не разбра ли!
отговор Сигнализирай
42
ами
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
"Призоваваме всички хора на протест в 18:00 ч. утре". Този кокорчо нещо витае по облаците ми се струва,скъсал е тотално връзката със "земята"...Повярвал си,че когато натисне "копчето за протести" и БАМ сто и кусур хил. се струпват....те са на stand by...
отговор Сигнализирай
41
Зозо
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 7
Кокорът измами младите подскачащи аджами по най - брутален начин. Факт.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 3
И двамата са големи , но за една минута пред камерата . На среща очи в очи с чичо Румен е страшно и двамата пратиха жените
отговор Сигнализирай
39
Зозо
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 13
Кокора в затвора!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини