BGONAIR Live

Пеканов за решението на Радев: Историческо, смело, смислено


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Я па тоя
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
марш у дупкатаа
отговор Сигнализирай
15
йошко
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
Тоз армаган не е лошо да се подстриже вече.
отговор Сигнализирай
14
maca
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
Нито историческо е, нито смело, просто удобно. Мандата му изтича и той знае, че трети не може да има и ако сега не се намести после ще е късно. И той е повече от същото (боко и голямото Д)
отговор Сигнализирай
13
Статистически
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Пеканов е типичният партиен кадър.Голям капацитет уж, но без един реален работен ден.
отговор Сигнализирай
12
Праведен
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
А, иначе преZидентството го превърнахте в една голема К_очина !
отговор Сигнализирай
11
Дългото Езиче Пекано
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Пеканов пост пече, през две-три мазни езичета на о-пекуна си препича!
отговор Сигнализирай
10
Реалист
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
Гласуваш за Радев - Получаваш - Пеканов - да не забравяме К0мунистическата р0да, от която идва, а и колко е НеПриятен! също получавам и к0к0 и кИкИ и ДенкУ и всички Предишни Звезди на Месията Радев - нека не ги забравяме! и не не съм *** на Гр0б и шИшИ - тех ги мразим дори БезПлатно, просто съм Реалист!!
отговор Сигнализирай
9
Морския
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 5
Абе, Пеканов, хилядите българи по площадите не излязоха за да ни управлява бившият обитател на Дондуков 2. Дори бяха издигнали плакат :"Румене не се обризвай! Тук не е Москва"!
отговор Сигнализирай
8
Q4N907
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
дано да не е с теб ,че си баси лопатата...
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
При този не ни дадоха и едно евро от ПВУ. За друго не знам. Сега е ясно, че се натяга за пост в партията.
отговор Сигнализирай
Новини