BGONAIR Live

ДБ отказаха на ПП да изключат Лорер и Божанков от листите си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 3
Каква поредна гейска драма Дами и Господа...
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
ДБ винаги са били по-склонни да правят коалиции, сглобки и колаборации с пpaceтата и сега за пореден път го доказаха като оставиха машата им Лорер в листите
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Коалиция Ние вярваме в машините започва канибализъм!
отговор Сигнализирай
14
тома неверни
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 6
Тия пепейци,всичката им цъфти и връзва,че на другите листите редят.С това пренебрежително отношение на Асена към новият играч Радев,пак ще се оглеждат за подкрепа на безумните им инициативи
отговор Сигнализирай
13
Ром"с
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Започва заката на ПП и ДБ ...но не и на техните членове ,който много "милееят" за Родинатат и ще се прехвърлят в някоя друга партия след 1-2 години за да "милееят" и там за майка България.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Тези двама човека какво са работили извън политиката? Имат ли професии?
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
гнома ще сложи ножа ппдб
отговор Сигнализирай
10
Зозо
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
Евала на Божанков. винаги усеща кога потъва кораба и си бие камшика :)))))))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 8
Ясна е работата , няма за кого да се гласува и Радев ще вземе над 2 милиона гласа и може би 160 депутата
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Общо взето , тези няма за какво да са в политиката .Бореха за ЕС и ЕЗ и сме вътре .Възраждане също нямат място , те се борят да излизаме от ЕС , а ние сме пълноправен член , така , че и те нямат за какво да участват .БСП уж трябва да е някаква социална партия , а там са само милионери и милиардери , нищо не направиха .ИТН си направиха шоу и дори вече не са интересни .МЕЧ.Величие , не направиха нищо смислено , и няма да направят
отговор Сигнализирай
Новини