BGONAIR Live

Василев: Борисов се е спекъл от страх, с Радини вълнения се занимава цял народ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

44
Коки
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Коки, ти виждал ли си гола жена ?
отговор Сигнализирай
43
Ракиши
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 11
Прав си Кокоре,Тиквуча е ял суджук и е получил Запек.Корема му се е надул.Да пие нещо за разхлабване.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 11
Всички досега без Меч, Радев и Възраждане, са били във властта и са показали как не могат и колко крадат. За разлика от платените *** тук, аз бих дал шанс на едни от тези трите, но въпреки всичко, ще си имам едно наум. Старите мошеници обаче са закрита страница и трябва да си тръгнат завинаги от политиката.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: анонименНе бе, ний рупаме шишарки. *** ще ни договори внос на далавара от Рашата.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 1
Асене , как си мислиш , че ако Радев спечели , ще ви вземе за коалиция .Как ще се закичи с Петрохан ?
отговор Сигнализирай
39
Ха-ха-ха
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонимен35Проданов левове по курс 10 евро за лев. За русофили отстъпки!
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Моментумът на еднодневките. Сваляй всичко! И гащите също :)
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 1
Гадев ще бори Братя Бобокови ли- да бе - нали тяхното Джензи мяташе кофи за отпадъци срещу полицията- нали го хванаха с наркотици, нали те плащат протестите!
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 1
В истеричните си напъни да се борят с митичният модел Пеевски-Борисов , кирчовците всъщност работеха за баща си М у н ч о. Шиши беше прав когато каза, че :"Киро, Асен и Ники целунаха обратно пръстена на кръстника. Върнаха се при баща си като малки кученца, които се бяха отделили от кучкарника. Върнаха се там, слушат го, козируват му." А Ивайло Мирчев, веднъж навел се на Пеевски ще повтори упражнението и ще се наведе на Радев. Ще намери и извинение, например че го прави в "името на България "!
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 14
А какво става с еврото? Българите заживяха ли вече в клуба на богатите като самодоволни и оядени западняци в еврозоната?
отговор Сигнализирай
Новини