BGONAIR Live

Василев: Борисов се е спекъл от страх, с Радини вълнения се занимава цял народ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 2
Асен Перохански , нещо писка ! Прибирай си партията , как не ви е срам изобщо да се явявате на избори с такъв скандал какъвто е Петрохан , а вие сте пряко замесени .Пълен Позор
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
ЦИК е на ония със свинските очи!
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
Петроханци насищат медийното пространство с евтини спекулации. Скоро Радев ще ви помете!
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 3
Какъвто и да е Борисов , все пак направи много неща в България .Твоите 3 магистрали и 5 моста на Дунав още ги чакаме . Щях да ти кажа да се държиш мъжки ....ама май няма смисъл
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 2
Зелен чорап Гадев щял да бори олигархията- да бе ще бори ЧерепЪ- ама нали той и останалите олигарси му плащат протестите?
отговор Сигнализирай
29
ППДБ
преди 3 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 5
Кокорчо, бегай направо в сливенския затвор. Кокорчо и ти ли си лама?
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 6
Кокорчо да се занимава с това Педофилската Партия дали ще влезе в парламента изобщо.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 4
смешното е, че има баламурняци и наивници да му вярват на всяка глупост, която измисли
отговор Сигнализирай
26
фен
преди 3 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 5
Лама Кокорчо пак ръси мозък, няма такова падение... овъртяхме се в умни и красиви гейове търкащи жълтите павета....
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 5
Направо се е спекъл и запекъл! Ти гледай че сте назад с много от Радев и герб! А бай лошото е, че Радев ще се нуждае от поне още 15 мандата за мнозинство! И даже с вашите пак няма да има 121 мандата! И още по лошо: радините вълнения искат преговори с Русия! Ако вие се съгласите, си правите публично сепуко! А Бойко ще си играе неговата игра даже и в опозиция! Честито!
отговор Сигнализирай
Новини