BGONAIR Live

Българските самолети F-16 прелетяха над София, каква е мисията? СНИМКИ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

80
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 4
Явно американците се готвят да докарат техните ф16 тук след като им атакуваха самолетоносачите и другите бази. Пускат първо нашите да успокоят стадото, а след това ще дойдат чуждите. Време е Запрянов да го махат.
отговор Сигнализирай
79
Брей
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 5
Украинците като видят нещо американско тук го обръщат на психиатрия
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
До: МитрофановаПо - лошото е , че има доста млади "чугунени" глави с отекващи все още залпове на "Аврора"!
отговор Сигнализирай
77
Войводата
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
1. 3СВ 2. Ако някой познава историята на сащ. Какви президенти са имали АНДРЮ ДЖАКСЪН (2 пъти националицира долара 10 опита за убийство последния побеждава с юмруци), КЕНЕДИ, АЙК дори Доналд първи мандат 3. А доналд втори мандат какво дъно ...
отговор Сигнализирай
76
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
До: Ха-ха-хаНаглата украинска пак е дошла за проси
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Пробват ги дали работят, щото може да ни потрябват скоро благодарение на "западните ни приятели"... Вие готови ли сте да yмupате за рижавия? Само питам. Готови или не, все тая....
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Аз сериозно си помислих, че са започнали военни действия по София и че изстребителите са вдигнати за да отблъснат ракетна атака. "Чудесен тайминг" да правите учения над Столицата!
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: МитрофановаОще един куку
отговор Сигнализирай
72
Митрофанова
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
Юруш ! Сичкото червен пенционер на баламатума !
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Вярно ли е че апартаментите станали по десет евра квадрата,в пет километровата зона около летището? Отделно,за всеки новодомомец е осигурен по един Биг бег с тоалетна хартия
отговор Сигнализирай
Новини