BGONAIR Live

Владо Николов: Не се чувствам политически използван


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

72
хахаха
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
владко ше бие шамари на олигарсите с които радев ше се бори
отговор Сигнализирай
71
ся се сетих
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
абе ивето митова къде е , кво стана с ивето митова , интервю що нема с нея ???
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 2
Гледах го. Абсолютно неориентиран сламен човек. Отличен спортист, но ако влеза в парламента ще е човече за натискане на бутон. Така нареченият ПРЪСТ.
отговор Сигнализирай
69
Мда
преди 3 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
Ама Вова, ти си бласнитопко бе! Аз като гледам топ финансисти и икономисти на какво жалко ниво са. Ти дето цял живот просто си бухал шамари на една топка какво ще свършиш за икономиката, финансите, инфраструктурата и здравеоопазването на тази държава!Ами ще ти издам една тайна - употребен си!Защото ти не можеш, не знаеш, не ставаш да вършиш държавна работа!Да плющиш топката и жена си и да рекламираш пробиотици, не е като да градиш държава! С голям резил ще излезеш от този мач,да знаеш!
отговор Сигнализирай
68
ПАРТИЯ КЕШ
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 2
НА ВЛАДО Е ПЛАТЕНО ЗА УЧАСТИЕТО МУ В ПАРТИЯТА НА РАДЕВ, ОЩЕ МИНАЛАТА ГОДИНА, СЪС ТРАНСФЕРА НА СИНА МУ ВЪВ ВОЛЕЙБОЛНИЯТ РУСКИ КЛУБ -ЛОКОМОТИВ НОВОСИБИРСК
отговор Сигнализирай
67
и те така
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 2
да разчиташ да спечелиш избори на спортисти и военни от миналото си е чиста проба безидейност . другия вариант е че от кремле са осигурили победата на фигуранта с думите : няма значение кои ше посочиш .
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Парола за предатели...Влади , чий е Крим ?
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
Само на Боташ Ефенди имал доверие ? Като подаряваше екип на Борисов , че са построили новата зала , сигурно не си му имал доверие ? А заслугите на Радев всички ги знаем , особено за турската газопреносна мрежа ! И ще се почувстваш използван , бъди сигурен !
отговор Сигнализирай
64
Зозо
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Волейбудалист :)))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
63
ЕКИПЪТ НА РАДЕВ
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
КОЙ ЩЕ НАПРАВИ ДЪРЖАВНИЯТ БЮДЖЕТ?... КОЙ ЩЕ ВОДИ ВЪНШНАТА ПОЛИТИКА И НА КЪДЕ - КЪМ АЗИЯ, РУСИЯ И БРИКС ЛИ?.... КОЙ ЩЕ СЪБИРА ДАНЪЦИТЕ - ОНЯ ДЕТО "БЕШЕ ТОЧЕН С ПАРИТЕ" ЛИ..?.... КОЙ ЩЕ ОХРАНЯВА ПРОТЕСТИТЕ - ОНЯ ДЕТО ВИКАШЕ"ДА ДОЙДАТ ТАНКОВЕТЕ" ЛИ....... КОЙ ЩЕ РАЗДАВА ПРАВОСЪДИЕ - ОНЕЗИ"ГНИЛИТЕ ЯБЪЛКИ" ЧАКАЛОВА И ИСТАНБУЛСКА ЛИ?.....
отговор Сигнализирай
Новини