BGONAIR Live

Владо Николов: Не се чувствам политически използван


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Политик
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
Ами как няма да ги иронизират като са майстори с топка и два учебника не са прочели? И стига с тези изтъркани лафове кой се събличал по физически. Ами ти, Владо, кога отиде на олимпиада по математика или литература, и в кой университет си вземал изпити по материи извън спорта?
отговор Сигнализирай
41
и така
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
всеки спортист , актьор , протестър , миска , плейка , инфлуенсър/ка - политик . абе нема ли некоя родна Чичолина да влезне в тоз парламент ?
отговор Сигнализирай
40
Данчо Йовчев
преди 3 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 1
За моите стави се грижи Проензи интензив а за вас ще се погрижат Свети Румен Спасителят, Владо Николов и Прогресивна България!
отговор Сигнализирай
39
питам
преди 3 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 1
До: platon - Евала му за играта като волейболист и организаторските качества и само това ,затова питам ще тренира Радев ли да се набира на лоста ,или забива топки ?
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 2
аха...не го е срам и да говори.а къде е спортът бе другарю николов? и докога ще пълните спортните зали с галени,анелии,камелии,азисовци и тем подобни?
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
Излишно правиш обяснения.Просто трябваше да кажеш - Поканиха ме! И приех! Но на новия месия е нужна реклама - Иска да чуе хубави думи за него от българи,по-известни от него.
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
спорт в българия има ли?огромни суми отиват някъде и не се виждат...залите са празни и трупат дългове и неплатени сметки...добре,че са чалгаджиите и сръбските певачици та да ги пълнят...
отговор Сигнализирай
35
Име
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
Как/кога точно Румен ти вдъхна доверие? Ако не минем през лустрация, това вдъхване ще е само финансово към теб!
отговор Сигнализирай
34
ами
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
скоро ше се почустваш
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: анонименсамо софийските театри са 24 млн. евро на минус!!!
отговор Сигнализирай
Новини